2137
2106
عنوان

خانمای متاهلی که موی زائد دارن بیان😭دلم میخواد خودموبکشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3779 بازدید | 247 پست
اخه کی عاشق من میشه؟ عمم عاشقم میشه؟ هیشکی تاحالا نشده. حتی مخض رضای خدا یه پسرم پاپیچم نشده چ رسد ب ...

عزیزدلم زمانش که سر برسه

ببین شرایط چه جوری فراهم میشه برات

من خودم بیماری پوستی دارم به طرفم گفتم هیچ مشکلی باهاش نداشت

موهای بدنمم کم نیست زیادن

مشکل هورمونی چیزی هم نداشتم ارثی بودن 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
واقعا؟ 🥺 عزیزم اسم دستگاه لیزرت چیه؟ چن وقته انجام دادی؟      شما تستسترون بالا داشت ...

من درحدی هورمونام بهم ریخته که سینه هام پرشده از کیست.تخمدانمم که دیگه پرشده از کیست ریز

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید
عددش یادم نیست.ولی نزدیک 3سال محل خودمون با دستگاه الکس لیزرکردم دقیقا ریش مردانه داشتم بلند میشد.دا ...

عزیزم میشه اگرزحمتی نیست ازمحل لیزرت زنگ بزنی اسم دستگاه رو بپرسی؟ خوااااااااااهش میکنم توروخدا😭🥺 ممنون میشم

پس شما سه سال مداوم با الکس لیزر کردی هرماه؟ 

میگم گلم الان هورمونتون تنظیمه؟ کیستا روچکارکردی

یکی رامیدهی صدنازونعمت،یکی رانان جو آغشته درخون

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

عزیزدلم زمانش که سر برسه ببین شرایط چه جوری فراهم میشه برات من خودم بیماری پوستی دارم به طرفم گفتم ...

خداکنه اینی باشه ک شمامیگی. چون ادم اگه کسیو دوس دلشته باشه اون شخص بنظرش زیباست وحتی موی زائد ک سهله اگه یه عضوم نداشته باشه بازم طرف میخوادش. امامشکل اینجاست ک هیشکی واسه شفا یه بارم عاشق من نشده  خواستگارای سنتی هم ک عاری از احساس هستن

من درحدی هورمونام بهم ریخته که سینه هام پرشده از کیست.تخمدانمم که دیگه پرشده از کیست ریز

عزیزم پریودیت چندروز مفید خون داری؟    ببین شما داداشت خواسته سکته کنه دیگه من چطور به خواستگاری ک هیچ علاقه ای هم بهم نداره بگم این مشکلو دارم😭

2149
خانما لیزر کنم بدتر وپرپشت تربرمیگرده😭🥺چون مشکل هورمونی دارم

پزشک خوب و باتجربه پیدا کن و برو زیر نظرش.زن داداش منم همین بود بعد دوسال کامل حل شد هیشکی باورش نمیشه این همون دختر باشه.خود دکترش میگفت بعد ازدواج بهترم میشی  و واقعا هم بهترشد

نسیم، عطر تو را صبح با خودش آورد و گفت: "روزی عشاق با خداوند است"  
خب منم دور سینه و نافم مو داره ولی میزنم

مال من زیادن خییییلی زیاد خیلی زیاد چند تادونه اینا نیست😭😭😭      اخه چطور ازدواج کنم😭

پزشکمم گف بیخودی نرو لیزر ک همش درمیاد مجدد

بی خیال بابا زنداداش من اونقدر پر موعه ولی خودشون مشکلی ندارن تا جایی ک بتونه برطرف میکنه و.....

طبیعتشه و باید پذیرفت اونقدر سختش نکنید

حواست‌هست‌به‌موهای‌سفید‌سرم‌چقد‌امسال‌از‌همیشه‌شکسته‌ترم!
2050
اه شماها چرادرکم نمیکنین😭🥺لیزر برم باشدت بیشتری برمیگرده😭 موی ضخیمه😭

ببین آخه من دیدم مردا هم میرن لیزر پس چرا واسه اونا برنمیگرده اتفاقا هر  چی زخیم تر باشه بهتر جواب میده مال منو چی میگی پرزه لیزرم نمیگیره هیچ چاره ای ندارم

پزشک خوب و باتجربه پیدا کن و برو زیر نظرش.زن داداش منم همین بود بعد دوسال کامل حل شد هیشکی باورش نمی ...

عزیزم از زنداداشت میپرسی چکارایی کرد؟   داداشت باموهاش مشکل نداشت؟ لیزر کرد؟   پزشکم متخصص داخلی وفوق تخصص غدده😭

چرا خودتو اذیت میکنی کسی که قراره بخاطره یه مشت مو تو رو نخاد نبودنش خیلی بهتر از بودنشه .چرا مشکلو برا خودت بزرگ میکنی . تو خارج از ایران تو بعضی کشورا اصلا اعتقادی به اصلاح مو ندارن .این چیزی نیست که بخاطرش ناراحت باشی

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم
چرا اینقدر به خودتون سخت میگیرید؟ سر موی زائد میخوای خودت رو بکشی؟ زندگیت برات اینقدر بی ارزشه؟

اخ اگه شما مث مردا موی ضخیم دربیاری خیلی چیز عادی ای هس ک بتونی ازش عادی عبور کنی😭😭😭   من میترسم همین روزا ازخواب بلند شم تا یه چیزی هم توشورتم رشد کرده    دراین حد میترسم😭😭😭😭   بخدا موی دور نافم وزیرگلوم سیاااااااه سیاه

2143
خانما لیزر کنم بدتر وپرپشت تربرمیگرده😭🥺چون مشکل هورمونی دارم

بر نمیگرده من دخترخالم مثل شما بود الان که لیرز کرده خیلی اوکیه

گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟                                 گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور
عزیزم از زنداداشت میپرسی چکارایی کرد؟   داداشت باموهاش مشکل نداشت؟ لیزر کرد؟   پ ...

زن داداش همزمان هم غدد میرفت هم پوست و مو.داداشم مشکلی نداشت که اون ینده خدا(زن داداشم) مرتب در حال تمیزکاری بود.

نسیم، عطر تو را صبح با خودش آورد و گفت: "روزی عشاق با خداوند است"  
ببین آخه من دیدم مردا هم میرن لیزر پس چرا واسه اونا برنمیگرده اتفاقا هر  چی زخیم تر باشه بهتر ج ...

خودممم به این فک کردم عزیزم، اونام پشت گردن وخط ریش رو میرن😭 ولی نمیدونم تو خانما داستان چیه ک تا تستسترون بالاباشه موها باشدت بیشتربرمیگردن حتی😭🥺  اصن دکترم گف نرو لیزر😭

من دخترخالم مشکل هورمونی داشت خیلیییی پرمو بود مثل مردا ریش و سیبیل در میاورد کمرش روناش بازوهاش سینه هاش پر از موهای ضخیم و سیاه بود لیزر کرده یه سالم هست جلساتش تموم شدن هنوزم برنگشتن موها . همه ی مو ها ریختن پوستشم چند درجه روشن تر شده

2051