2137
2106

خیلی حالم بده دوستان😭زیرگلو،دورناف،دورسینم موی زائد دراومده😭 ازمایش هاچیزی نشون نمیداد تااین ازمایش اخری تستسترونم 2.85 دراومد🥺 این موهای زائد تااخرعمرهمراهمن. اخه کدوم مردی منو خواهد پذیرفت؟ خیلی داغونم خیلی دلم میخواد خودموبکشم. قرص هایی ک دکترداده هم تاروزی ک میخوری یکم هورمونتو مناسب نگه میداره ول کنی رواز نو. اگه تااخرعمرمم بخوام بخورم کلیه وکبدم ازکارمیفته

خیلی ناراحتم هیچکس درکم نمیکنه یه چشمم اشکه یکی خون😭

یکی رامیدهی صدنازونعمت،یکی رانان جو آغشته درخون

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

وا خب قرص میخوری خوب میشی دیگه چرا موضوعو جناییش میکنی😐موهای زایدتم بعد قرص یه لیزر میری

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

یعنی تازه در اوردی؟ 

نگران نباش باوا چیزی نیس ک برو لیرز یا اپلاسیون یا خودت وقت بزار کرم موبر بزن کل بدنت

این دیگه چیزیه ک اینجوری خودتو داغون کنی بخاطرش!؟ 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️
2050
تازه این مشکل نازایی ام میاره

چرا داری الکی میترسونیش پس کل عمه های من دارن زیر چانه و زیر ناف و دور سینه نازا هستن همشون هم چند تا چندتاسر دارن بیچاره تو استرسه من خودمم دارم ارثی هستش

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

من روی صورتم  و گردنم داشتم پوست مرغ سرخ شده قبلا دوست داشتم . الان چند ساله دیگه مثلا بال مرغ نمی‌خورم اون موها هم کلا حذف شد . یه بارم کرم موبر زدم رفت. 

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
دکترگفت تخمدانت فقط کیست ریز داره. همه پریودی هام به موقع هس. گف فولیکولای خیلی خوبی هم داری🥺

می‌دونم اما ب نازایی ام مربوط میشه من این مشکلو دارم می‌دونم در آینده سخت باردار میشم یا نمیشم

به متاهل بودن دوست پسرم شک کردم  
عزیزم الان برای هر دردی درمون هست  در کنار داروهایی که مصرف میکنی برو لیزر

خانما لیزر کنم بدتر وپرپشت تربرمیگرده😭🥺چون مشکل هورمونی دارم

2143
چرا داری الکی میترسونیش پس کل عمه های من دارن زیر چانه و زیر ناف و دور سینه نازا هستن همشون هم چند ت ...

الکی کجا بود اطلاعاتتو‌ ببر بالا بعد حرف بزن مستقیم با نازایی در ارتباطه

به متاهل بودن دوست پسرم شک کردم  
وا خب قرص میخوری خوب میشی دیگه چرا موضوعو جناییش میکنی😐موهای زایدتم بعد قرص یه لیزر میری

قرصه هزارتاعوارص داره😭تااخرعمرمم بخوام مصرف کنم کبدم ازکارمیفته    لیزرم روم ج نمیده چون مشکل هورمونیه

از طب سنتی هم خوبه کمک بگیری. رازیانه به جز زمان پریودی بخور هورمونهای زنونه رو زیاد میکنه

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
خانما لیزر کنم بدتر وپرپشت تربرمیگرده😭🥺چون مشکل هورمونی دارم

منم پرولاکتین بالا دارم و پلی کیستیک هم هستم 

از من که بدتر نیستی عزیزم 

من همزمان که دارو مصرف میکنم لیزر میرفتم 

پارسال رفتم و از قبل خیلی بهترم 

اللهم صل علی فاطمه‍  
می‌دونم اما ب نازایی ام مربوط میشه من این مشکلو دارم می‌دونم در آینده سخت باردار میشم یا نمیشم

یعنی پریودی های منظم هم داشته باشی بازم ممکنه بچه دارنشی؟ 

1718