2726
عنوان

کتابای سال قبل بچتونو چکارمی کنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 21 پست
وای منم بردم مسجد اونایی ک قران بود اونایی که اموزش بود هنوز نگه داشتم از ابتدایی تاالان

نمیدونم چکارشون کنم الان😑😂کاش منم ببرم مسجد

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اشتباه کردم پارسال که تموم شد همه رو دادم دکه بازیافتی.الان ده روز زودتر کلاساشو شروع کردند برای دوره سال قبل به غلط کردن افتادم چون هرروز باید از روی پی دی اف بهش املا بگم یا برای روانخوانی اذیت میشه واقعا

2728
نمیدونم میگه میخوام نگه دارم یادگاری

😳😳😂😂😂

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
من اشتباه کردم پارسال که تموم شد همه رو دادم دکه بازیافتی.الان ده روز زودتر کلاساشو شروع کردند برای ...

فارسی وریاضیو نگه دارم بقیه رو بدم بره

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍