2137
2106

بندازم دور یا لازم می شه؟؟ 

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای حل شدن مشکلم اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کنی 😍😍😍

میدیم به یکی دیگه استفاده کنه ☹️

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

لازم میشه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

من قرآنامو نگه میداشتم میگفتم گناه داره😂😂الان کلی قرآن دارم که نمیدونم چکارشون کنم😑

من نه خوشگلم نه پولدار⁦ منو دوست نداشته باشید☺️⁩من یه بدبختم که خدا زدتش                                                       چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم.                               مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم😏       

شیشه پاک کن 

یا بفروششون به نمکی😐🤚

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

من کتابای خودمو خواهرمو میدم مامان بزرگم البته پارسال معلمشون گفت کتاباش خیلی مرتب و تمیزه دادیم بهش

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رویا هستم نازنین اسم دخترعممه و تاپیکای اول واسه اونه🙂💚✨تیکر تولدمه

من نگه میدارم عکسای داخلشو که مرتبط به درس هست قیچی میکنم میچسبونم داخل دفترش مشق می نویسه اخه کتابای حالایی مث قدیم نیس بدیم کسی که نیاز داره داخل کتابا کد میخوره

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری.. عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2050
من قرآنامو مگه میداشتم میگفتم گناه داره😂😂الان کلی قرآن دارم که نمیدونم چکارشون کنم😑

وای منم بردم مسجد اونایی ک قران بود اونایی که اموزش بود هنوز نگه داشتم از ابتدایی تاالان

من کتابای خودمو خواهرمو میدم مامان بزرگم البته پارسال معلمشون گفت کتاباش خیلی مرتب و تمیزه دادیم بهش

مامان بزرگت می خواد چیکار؟؟ 

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای حل شدن مشکلم اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کنی 😍😍😍
مامان بزرگت می خواد چیکار؟؟ 

نمیدونم میگه میخوام نگه دارم یادگاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087
وای منم بردم مسجد اونایی ک قران بود اونایی که اموزش بود هنوز نگه داشتم از ابتدایی تاالان

نمیدونم چکارشون کنم الان😑😂کاش منم ببرم مسجد

من نه خوشگلم نه پولدار⁦ منو دوست نداشته باشید☺️⁩من یه بدبختم که خدا زدتش                                                       چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم.                               مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم😏       

من اشتباه کردم پارسال که تموم شد همه رو دادم دکه بازیافتی.الان ده روز زودتر کلاساشو شروع کردند برای دوره سال قبل به غلط کردن افتادم چون هرروز باید از روی پی دی اف بهش املا بگم یا برای روانخوانی اذیت میشه واقعا

مامان بزرگت چیکار میکنه

نگه میداره یادگاری ولی چندبارم دیدم کتابای کلاس اول ابجیمو برداشته داره با خالم درس کار میکنه 😄😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051