2137
2106
عنوان

اینا دیگه چه کوفتی ان ؟؟یا خدا##.عکس

939 بازدید | 59 پست

بچه ها یه نفر   دو سه روزه  راس ساعت  ۷ و خورده ای عصر برام      یه سری عکس   های  نامفهوم میفرسته 

هستید عکسش بزارم

بوی لیمو  میاد  ،  انگار قراره  از ته دل بخندیم....

هستیم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

ببینم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2050

دعاهست

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2143

انگار دعاس

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه... با یه روایته دیگه که لیلی جای مجنونه... مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه... تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه... 🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد...🖤              بهم گفتی نگام کن...نگات کردم...گفتی چشات منو دیوونه میکنه...گفتی وقتی نگام میکنی حال دلم رو به راهه...گفتی نمیدونم چجوری بگم کنارت بودن چه حس نابیو بهم میده...گفتی من فقط کنار تو ضربان قلبم میره بالا پس یعنی تو با بقیه برام فرق داری...اومدم حرف بزنم...گفتی نه بزار حرفام تموم بشه اونوقت در اختیارتم...گفتی تاحالا شده کنار کسی باشی و دلت براش تنگ بشه...گفتی من همین الآنم دلتنگتم...گفتی با خودته میخوای بمون نمیخوای برو من اصرار نمیکنم...گفتی اما اما اما قلبم برای خودمه...گفتی تا ابد قلبم برای تو میزنه به عشق تو به یاد تو...گفتی حالا در خدمتتم بانو حرفتو بگو...گفتم...قلبت برام قلبم برات🖤🖤🖤
ببینم

پروفایلت خرابه ، اینو بخون

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
1718