2137
2106

زرشک

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

چای برگ گزنه برگ گردو بعداناراینا

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

انسولین

دنبال روشای سنتی نرو اصلا مراقب باش من خودم دیابت دارم اون موقع که بستری بودم یه پسری دیابت داشت باباش خواسته بود با روشای سنتی درمانش کنه انسولین تزریق نکرده بوددچار کمای دیابتی شده بود و بعدم مرد

من نه خوشگلم نه پولدار⁦ منو دوست نداشته باشید☺️⁩من یه بدبختم که خدا زدتش                                                       چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم.                               مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم😏       

عزیزم این داروهایی که دوستان معرفی کردن تلخ هس وقند رو به شدت میاره پایین اما کارکرد کلیه رو خیلی ضعیف میکنه من بهشخصه  دوازده ساله دیابتی م پیاده روی نخوردن شیرینی وغذاهای کم چرب نخوردن برنج سیب زمینی وما کارونی ومیوه هایی مثل انگور وانحیر وموز