2726
عنوان

دوستانیکه بعد از سالها باردار شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون فولیکول ،ببخشید اشتباه گفتم 😊یعنی با ۱۱ هم میشه تبدیل به جنین بشه؟

دکتر گفت خیلی کمه،اگه نشد روز سوم پریودیت بیا بهت دارو بدم دوباره،از حرفش خیلی ناامید شدم،ولی تو همین نی نی سایت دیدم کسایی که حتی با فولیکول 8 هم حامله شدن،امیدم به خداس، ایشالله که بشه

2728
عسل و سیاهدونه رو هر روز ناشتا میخورم

یک تاپیک هست به اسم ترنم اگه اشتباه نکنم پیداش کنید به روش سنتی و اسلامی کمکتون میکنند . اگه لایق باشم دعا میکنم به حق این ماه عزیز هر کسی که چشم انتظاره دامنش به زودی زود سبز بشه شما هم اگه دوست داشتین دعا کنید همه باردارها بچه هاشون رو سالم و سلامت و به موقع به دنیا بیارن و همه بچه ها زیر سایه پدر مادر و سلامت بزرگ بشن . الهی آمین 

یک تاپیک هست به اسم ترنم اگه اشتباه نکنم پیداش کنید به روش سنتی و اسلامی کمکتون میکنند . اگه لایق با ...

مرسی عزیزم ،الان میگردم پیدا کنم ،خدا کنه که منم باردار بشم ،از بی بی چک منفی متنفرم

کارهای خونه رو یه جوری انجام بده که مثلا روزی یک ساعت سر پا باشی مشغول فعالیت مثل جارو کشیدن طی زدن ...

من مغازه دارم،تا هفته پیش از صبح میرفتم ظهر میومدم خونه ناهار میخوردم استراحت میکردم دوباره میرفتم تا 10 شب،الان یه هفتس صبح خونم،بعدازظهرا میرم فقط،صبحم کار خونه وناهار درست میکنم،میدونم فعالیت تحرکیم خیلی کمه

2706