2157
2106
عنوان

دیشب خواهر عشقم پیام داد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 40 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
نه بابا انقدر مغروره داداش بیشعورش😤

حواست باشه من از این رو دستا زیاد خوردم طرفم مغرور بوده

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2050

من چرا یه چیزی دیدم که به سن خواهر کوچولو نمیخوره 😐😐😐

همش چشمم به دره یکی واسم خوراکی بیاره 🥲😍😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپلای نکن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه◾پنتولی ام 😎😎
اون دوتا م.مه های دوستشه؟ 😳😳😳😳😳

🤣🤣🤣

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
2087
چه دیدی مگه😂 کوچولوهای الان بزرگا رو درس میدن😂

م🥴مه  😐😐😐😐😐😐😐😐😐 چه وضعشه 

همش چشمم به دره یکی واسم خوراکی بیاره 🥲😍😋◾اگه از شعورکافی برخوردار نیستی ریپلای نکن مرسی🔪🙂◾جبر روزگارست ، شکمو باشی و دائم الرژیم 😭😓😞😩دونات شکلاتی همسرمم🍩🍩😌شکموی چال چالی مهربون منه◾پنتولی ام 😎😎
اونا قلبه😂

چرا دوتاس چرا اون بالاس چرا روش نقطه داره 😑😑😑😑ایشالله که قلبه

2051