2137
2106
عنوان

چقدر اهل بروز دادن احساستون هستین و رکین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 40 پست
من ناراحت بشم میرم توخودم،،،نهایتا نادیده میگیرم وبی محلی،،، اهل بی ادبی نیستم،،به اسم رک بودن توهین ...

توهین نه. بیان کردنش. مثلا بگی فلانی رفتارت اینطوریه

میشه گفت رک اگر ناراحتم کنن مستقیم میگم و انقدر فوش میدم و داد میزنم تا خالی بشم برای همین هیچ وقت ...

وای نه فحش دادن که نه. اما کاش منم بتونم در کمال آرامش حرفمو بزنم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

توهین نه. بیان کردنش. مثلا بگی فلانی رفتارت اینطوریه

نه اگه برام مهم باشه میپرسم ازچیزی ناراحتی،،طوری شده،،،اگه برام مهم نباشه چشم دربرابر چشم بستگی به برخورداون داره با هرکسی مثل خودش رفتارمیکنم 

2149
قبلا یه تیکه هایی می پروندم ولی الان دیگه نه دارم یاد میگیرم با خودم بگم"حتما منظوری نداشته" اینطو ...

تیکه هم شاید خوب نباشه. من تو فکرم که بعد از این رک حرفمو بزنم

نه اگه برام مهم باشه میپرسم ازچیزی ناراحتی،،طوری شده،،،اگه برام مهم نباشه چشم دربرابر چشم بستگی به ب ...

منم همین کارو میکنم. اما واقعا کنار اومدن با بعضیا سخته. شاید برا اینکه تکلیفت معلوم شه باید بگی فلانی چته که یا درست رفتار کنه یا دور و برت نپلکه. بعضیا منو خسته کردن

احساساتم پشت دسته

چیزی که بروز میدم کف پام

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید
2050
تودهنی و لگد میزنی؟ 😂

😂😂😂تقریبا

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید
وای نه بابا گریه نکن.من منظورم این بود که بهتره آدم حرفشو بزنه یا نه ارزشش رو نداره. اگه حرفم بخوام ...

من چند سال پیش که با فامیل رفت آمد میکردم خیلی اذیتم میکردن مثلا یه بار خالم به اون یکی خالم گفت چقد حلوات شیرین شده منم گفتم آره شیرین شده بعد خالم اومد بهم گفت خب نخور و.... از این حرفا بعد نمیدونستم چی بگم تو جمع بودیم رفتم تو اتاق گریه کردم کلا خیلی آدمای بیشعوری بودن الآن انقد راحتم باهاشون قطع رابطه کردم

یه صلوات بفرس😍💛
منم همین کارو میکنم. اما واقعا کنار اومدن با بعضیا سخته. شاید برا اینکه تکلیفت معلوم شه باید بگی فلا ...

سنت یکم بره بالاتر متوجه میشی دیگران خیلی مهم نیستن که بخاطرشون خودتو اذیت کنی،،طبیعیه که همه رو نمیتونیم راضی نگه داریم خودت باش،محترم،آرام،،منطقی،،هرکسی هر جوری دوس داره فکرکنه،،،رفتارکنه،،،برات مهم نباشه،،فقط آدمهای مهم زندگیت و حفظ کن،،،

2143
من چند سال پیش که با فامیل رفت آمد میکردم خیلی اذیتم میکردن مثلا یه بار خالم به اون یکی خالم گفت چقد ...

آره خب با بعضیا میشه قطع رابطه کرد اما با بعضیا نمیشه و اینکه من دوس دارم بتونم از پس خودم بربیام بجای خط زدن همه. بعضیا رو باااااااید خط زد. اما بعضیام کلیتشون بد نیس اما ناراحتت هم میکنن. من میخوام یاد بگیرم برخورد درست بکنم چون حس میکنم بلد نیستم. زیادی احترام نگه میدارم

سنت یکم بره بالاتر متوجه میشی دیگران خیلی مهم نیستن که بخاطرشون خودتو اذیت کنی،،طبیعیه که همه رو نمی ...

سنم کم نیس😂همیشه سعی کردم همینطوری باشم که گفتی. اما هستن آدمایی که ظاهرا تا به روشون نیاری راحت نمیشی از دستشون. بی اعتنایی هم حتی جوابگو نیس. نمیگم تغییر کنه ها. اما می‌چسبه خوشم نمیاد

سنم کم نیس😂همیشه سعی کردم همینطوری باشم که گفتی. اما هستن آدمایی که ظاهرا تا به روشون نیاری راحت نم ...

میفهمم،،ولی باورکن بعضی هاروخودمون بزرگ میکنیم،،یکم رو خودمون کارکنیم بیخیال شیم حالا چندسالته گلی جان

میفهمم،،ولی باورکن بعضی هاروخودمون بزرگ میکنیم،،یکم رو خودمون کارکنیم بیخیال شیم حالا چندسالته گلی ج ...

30 سالمه. آره درست میگی. من مشکلم اینه خیلی احترام همه رو دارم. خیلی از کارا رو روم نمیشه مث طرف مقابل رفتار کنم کسر شانم میاد.اون شخص هم میفهمه تو اینطوری هستی و میخوای همه چی محترمانه باشه. نمیتونم بی احترامی کنم جز اینکه رک به طرف بگم رفتارات قشنگ نیس. چون بی اعتنایی و بهونه آوردن جواب نمیده که ازت دوری کنه

30 سالمه. آره درست میگی. من مشکلم اینه خیلی احترام همه رو دارم. خیلی از کارا رو روم نمیشه مث طرف مقا ...

احترام به بعضی آدما بی احترامی به خود آدمه،،تواحترام میکنی طرف فکرمیکنه نمیفهمی،،،وچقدرسخته برخلاف باورات رفتارکنی ولی یوقتایی بایدطرفونشوندسرجاش بدونه خبری نیس،،

1718