2137
2106

وقتی چیزی ناراحتتون میکنه آیا به روی طرف میارین یا بی تفاوت رفتار میکنین؟ اگه بروز میدین چجوری این کارو میکنین؟ حرف میزنین یا با رفتار نشون میدین؟ کلا کسی ناراحتتون کنه عکس العمل تون چیه؟ 

خیلی کم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خیلی راحت

البته بستگی داره، اگه طرف واسم مهم باشه خب بهش رک میگم

اگه اصلا طرف واسم مهم نباشه و ناراحتم کرده باشه ذررره ای اهمیت نداره برام، پس به روش هم نمیارم 

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱

به هیچکی ابراز احساسات نمیکنم فقط اگه کسی ناراحتم کرد میکوبم دهنش و بعدش یادم میره

im not heartless,i just learned to use my heart less. 눈_눈 وقتی تو تاپیکی پست گذاشتم پست برای استارتر بود نه شما لطفا ریپلای نکنید چون بهتون هیچ ربطی نداره و بین من و استارتره و با شما نبودم با تچکر.
2050
رک تا حدودی بستگی ب موقعیتم داره و بروز احساسات زیاددددددددددد 

مثلا کسی بی دلیل برات قیافه بگیره میگی بهش؟ بحث ناراحت شدن نیستا.من ناراحت نمیشم اما میخوام بدونم عکس العملت چیه

خیلی راحت البته بستگی داره، اگه طرف واسم مهم باشه خب بهش رک میگم اگه اصلا طرف واسم مهم نباشه و نار ...

درسته. اما اگه کسی رفتارش بد باشه تو تا ابد چیزی بهش نمیگی؟ من سه ساله بی تفاوتم اما میگم بسه دیگه بزن تو دهنش😂

مثلا کسی بی دلیل برات قیافه بگیره میگی بهش؟ بحث ناراحت شدن نیستا.من ناراحت نمیشم اما میخوام بدونم عک ...

خب میدونی اسی جونم من الان بگم مثلا عکس العملم چیه ممکنه تو اون وظعیت ک قرار بگیرم عکس العملم یچیز دیگ باشه 

ولی آره بهش میگم چته

زن دوم جانی دپ هستم☺داریم با جانی زندگیمونو میکنیم هوویامم دوس دارم
2143
درسته. اما اگه کسی رفتارش بد باشه تو تا ابد چیزی بهش نمیگی؟ من سه ساله بی تفاوتم اما میگم بسه دیگه ب ...

قبلا یه تیکه هایی می پروندم ولی الان دیگه نه

دارم یاد میگیرم با خودم بگم"حتما منظوری نداشته"

اینطوری خودم راحت ترم

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
اگه زیاد ناراحت بشم نمیتونم جلو گریمو بگیرم از این ویژگیم خسته شدم باید سریع برم یه جایی که طرف نبین ...

وای نه بابا گریه نکن.من منظورم این بود که بهتره آدم حرفشو بزنه یا نه ارزشش رو نداره. اگه حرفم بخوام بزنم با بی تفاوتی میزنم فقط به رو آوردن منظورمه 

2051