2726
سلام عزیزم...خوبی .  بهتری .ما دوتا تایپیک کرونا هستیم😄🤦‍♀️

سلام ممنون بد نیستم هنوز صعف  اینا دارم آره همه جا هستیم 😅😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
بچه هایی که همزمان با هم کرونا گرفتیم تو تاپیک کرونایی همیشه هستیم 😊 ایشالا همگی خوب خوب بشیم

عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر بچه این میگه بی بی بزن میخوام پریود شم  که دیگه شوهرم راحت شه از بچه ها بپرس تا کی رو پریودی اثر میذاره

یه روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هایی که همزمان با هم کرونا گرفتیم تو تاپیک کرونایی همیشه هستیم 😊 ایشالا همگی خوب خوب بشیم

آره همه جا هستیم انشاالله شفای همه  واقعا اونا که گرفتن ميدونند چقدر سخت هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
سلام ممنون بد نیستم هنوز صعف  اینا دارم آره همه جا هستیم 😅😅

اره منم امروز معدهددرد شدید میزد به سینه ب پشتم .

حالت تهوع .

نمیدونم همسرم گرفت خوب شد سر ۱۴ روز .

نمیدونم 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر ...

انشاالله که نی نی داری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر ...

عزیزم تاثیر میذاره شاید این ماه نشی...استرس نداشته باش

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
عزیزم تاثیر میذاره شاید این ماه نشی...استرس نداشته باش

ان شاالله که پریود نشی ولی حامله باشی

عزیزم اره من همیشه تو تایپیک های کرونا هستم.شما بهتری روز چندمی  والا نه من پاهام به شدت یخ می ...

من گلم روز ۱۸هستم عزیزم صبا با گریه پا میشم خسته شدم از این حالتا انگار کرونا افسردگی هم میاره 

من خودم سر وقت پریود شدم آخر هفته دوم بودم که به موقع شدم ولی فقط دو روز خونریزی داشتم همیشه ۴ روز بود انقد بدنم ضعیف شده بود. ولی تاخیر نداشتم

حالا سوالتو بقیه ببینن جواب میدن اینجا 

اره منم امروز معدهددرد شدید میزد به سینه ب پشتم . حالت تهوع . نمیدونم همسرم گرفت خوب شد سر ۱۴ روز ...

آره منم حالت تهوع دارم خیس عرق میشم حتی نمی تونم دیگه برم دکتر حال و حوصله ندارم مگه تا 14 روز نباید بشیم چرا هی بدتر میشیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره منم امروز معدهددرد شدید میزد به سینه ب پشتم . حالت تهوع . نمیدونم همسرم گرفت خوب شد سر ۱۴ روز ...

ما خانما بدنمون ضعیف همسر منم میگه بسه دیگه چقدر لوسی اونم با من بود 

من گلم روز ۱۸هستم عزیزم صبا با گریه پا میشم خسته شدم از این حالتا انگار کرونا افسردگی هم میاره 

اره درسته کرونا افسردگی هم میده...خدادلعنت کنه به کسی که ویروس و ساخت

اره رو اعصاب منم تاثیر گذاشته عصبی و افسرده شده بودم ولی دو روزه سرفم خوب شده اخلاقم بهتر شده این علائم و استرس حال روحیمونو خراب کرده علائمت تموم شه روحیت خوب میشه

2706