2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکبار فقط کباب کن متوجه میشی چقدر جون میاد تو بدنت گوشت گوساله حتما بگو برات درست کنن بزور بخور  ...

نمی تونم دست خودم نیست 20 ساله نخوردم الان چطوری بخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2720
منم نداشتم گلم عیب نداره تحمل کن بخدا بهتر میشی 

توکل به خدا 💖 

من امروز حالت تهوع هم دارم طبیعی هست ا؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا ضعف چی خوردین من اصلا تقویتی بهم نداده دکتر خیلی سرگیجه و سر درد دارم خیس عرق میشم  

قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت عادیه. الان دیگه ضعف ندارم. من گشنم میشد اگه چیزی نمیخوردم حالم بدتر میشد. حتما یه چیزی میخوردم موزم زیاد میخوردم نمیدونم خوبه برای کرونا یا نه ولی ضعف میکردم اگه چیزی نبود موز میخوردم اخه هرچی عذا میخوردم یه ساعت بعد گشنم بود

2714
سلام 😅😅

سلام عزیزم...خوبی .

بهتری .ما دوتا تایپیک کرونا هستیم😄🤦‍♀️

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت ...

دقیقا مثل من اگر غذا نخورم استخون دردم شروع میشه حتی تو خواب پا میشدم می‌خوردم تا دردم ساکت شه

یه روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه 
قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت ...

منم همین طورم خیلی گشنه میشم غذا سیرم نمیکنه دلم شیرینی مبخوادکه اونم میگن نخورید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم شما روز چند کرونایی تو تاپیکا کرونا می‌بینمت .روز چندم ضعف بدنیا بهتر شد برا کار 

عزیزم اره من همیشه تو تایپیک های کرونا هستم.شما بهتری روز چندمی 

والا نه من پاهام به شدت یخ میکنه لرزهای ریزی تو بدنم هست .

بعد گرگرفتگی هم دارم.

امروز هم تیر میزنه پشتم معده درد..

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2706