2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من روز نهم داغون بودم از استخون درد حتما حتما سرم بزن .الان روز ۱۸هستم هنوزم اذیتمطوری که اذیتمطوری ...

وای منم خیس عرق میشم زانوهام سست میشه سر گیجه میگیرم پس کارامون کی کنه 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خام ها من ضعف شدید دارم دلم شیرینی میخواد 😭بده بخورم 

گلم اصلا چربی نخور شیرینی هم طبیعی تو رو خدا بچه ها تا میتونید کباب کنین میدونم خیلیامون نداریم ولی کباب مثل آب رو آتیش برا این بیماری مخصوصا گوشت 

یه روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه 
2738
من روز ۲۲ علائمم رفته فقط یه وقتا گلوم میخاره اگه زیر نظر پزشکین فقط صبر کنین روزای سخت میگذره به ز ...

گلم توان داری خونتو تمیز کنی خونم مثل قبل نیست خیلی دوست دارم تمیز کنم اما توان ندارم البته من قبل ۱۵کیلو کم کرده بودم فکر کنم بنیم ضعیف شده

گلم اصلا چربی نخور شیرینی هم طبیعی تو رو خدا بچه ها تا میتونید کباب کنین میدونم خیلیامون نداریم ولی ...

من گوشت دوست ندارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم خیس عرق میشم زانوهام سست میشه سر گیجه میگیرم پس کارامون کی کنه 😭

عزیزم منم همینطورمم خونم افتضاع شده اما اول خودت انشالله خوب شدی کم کم شروع می‌کنی به تمیز کاری 

گلم توان داری خونتو تمیز کنی خونم مثل قبل نیست خیلی دوست دارم تمیز کنم اما توان ندارم البته من قبل ۱ ...

اره روز ۲۲ هستم حالت عادیم میتونم کار کنم ولی هفته پیش توان نداشتم میدونم چی میگی هر یه روزی که بگذره ایشالا بهتر و بهتر میشی. الان خودتو با کار خونه خسته نکن استراحت کن

عزیزم منم همینطورمم خونم افتضاع شده اما اول خودت انشالله خوب شدی کم کم شروع می‌کنی به تمیز کاری  ...

آخه پس کی ظرف ولباس بشوره کی غذا درست کنه کسی ندارم 😞

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره روز ۲۲ هستم حالت عادیم میتونم کار کنم ولی هفته پیش توان نداشتم میدونم چی میگی هر یه روزی که بگذر ...

برا ضعف چی خوردین من اصلا تقویتی بهم نداده دکتر خیلی سرگیجه و سر درد دارم خیس عرق میشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706