2157
2106
برا ضعف چی خوردین من اصلا تقویتی بهم نداده دکتر خیلی سرگیجه و سر درد دارم خیس عرق میشم  

قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت عادیه. الان دیگه ضعف ندارم. من گشنم میشد اگه چیزی نمیخوردم حالم بدتر میشد. حتما یه چیزی میخوردم موزم زیاد میخوردم نمیدونم خوبه برای کرونا یا نه ولی ضعف میکردم اگه چیزی نبود موز میخوردم اخه هرچی عذا میخوردم یه ساعت بعد گشنم بود

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

بچه هایی که همزمان با هم کرونا گرفتیم تو تاپیک کرونایی همیشه هستیم 😊 ایشالا همگی خوب خوب بشیم

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘
قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت ...

دقیقا مثل من اگر غذا نخورم استخون دردم شروع میشه حتی تو خواب پا میشدم می‌خوردم تا دردم ساکت شه

قرص جوشان ویتامین سی و مولتی ویتامین سلن پلاس میخوردم الانم میخورم. یه ساعت به یه ساعت دلم ضعف میرفت ...

منم همین طورم خیلی گشنه میشم غذا سیرم نمیکنه دلم شیرینی مبخوادکه اونم میگن نخورید 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
گلم شما روز چند کرونایی تو تاپیکا کرونا می‌بینمت .روز چندم ضعف بدنیا بهتر شد برا کار 

عزیزم اره من همیشه تو تایپیک های کرونا هستم.شما بهتری روز چندمی 

والا نه من پاهام به شدت یخ میکنه لرزهای ریزی تو بدنم هست .

بعد گرگرفتگی هم دارم.

امروز هم تیر میزنه پشتم معده درد..

برای سلامتیم صلوات میفرستی🍃🤲..
دقیقا مثل من اگر غذا نخورم استخون دردم شروع میشه حتی تو خواب پا میشدم می‌خوردم تا دردم ساکت شه

اره حتما بخور من یه بار از صبح تا ظهر چیزی نخوردم حالم بد شد 

2050
سلام عزیزم...خوبی .  بهتری .ما دوتا تایپیک کرونا هستیم😄🤦‍♀️

سلام ممنون بد نیستم هنوز صعف  اینا دارم آره همه جا هستیم 😅😅

بچه هایی که همزمان با هم کرونا گرفتیم تو تاپیک کرونایی همیشه هستیم 😊 ایشالا همگی خوب خوب بشیم

عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر بچه این میگه بی بی بزن میخوام پریود شم  که دیگه شوهرم راحت شه از بچه ها بپرس تا کی رو پریودی اثر میذاره

منم همین طورم خیلی گشنه میشم غذا سیرم نمیکنه دلم شیرینی مبخوادکه اونم میگن نخورید 

اره من اصلا شیرینی و قند نخوردم میگن خوب نیست ضعف و گشنگی رو منم داشتم 

آره همه جا هستیم انشاالله شفای همه  واقعا اونا که گرفتن ميدونند چقدر سخت هست 

سلام ممنون بد نیستم هنوز صعف  اینا دارم آره همه جا هستیم 😅😅

اره منم امروز معدهددرد شدید میزد به سینه ب پشتم .

حالت تهوع .

نمیدونم همسرم گرفت خوب شد سر ۱۴ روز .

نمیدونم 

2143
عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر ...

انشاالله که نی نی داری 

عزیزم میشه از دوستان بپرسین من ۱۶روز پریود نشدم فقط روز پریودیم لک دیدم قط شد شوهرم خفم شش سال منتظر ...

عزیزم تاثیر میذاره شاید این ماه نشی...استرس نداشته باش

عزیزم اره من همیشه تو تایپیک های کرونا هستم.شما بهتری روز چندمی  والا نه من پاهام به شدت یخ می ...

من گلم روز ۱۸هستم عزیزم صبا با گریه پا میشم خسته شدم از این حالتا انگار کرونا افسردگی هم میاره 

من خودم سر وقت پریود شدم آخر هفته دوم بودم که به موقع شدم ولی فقط دو روز خونریزی داشتم همیشه ۴ روز بود انقد بدنم ضعیف شده بود. ولی تاخیر نداشتم

حالا سوالتو بقیه ببینن جواب میدن اینجا 

1718