2410
2553
عنوان

بلاخره منم واکسن زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 61 پست
من دیروز رفتم اونجوری که صف بود تو یه محیط بزرگ، همه با ماسک، حس این فیلم آخرالزمانیا داشت😅حس میکرد ...

وای جای من بودی چی اولا واکسنم یدونستم چیه سالن سرد مخوف ضربان قلب 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

منم امروز زدم

۱،۲ بار تو هفته گذشته معده‌ام ناراحت شده و تهوع داشتم ولی امروز یهویی تهوع داشتم.. حدود ۱،۲ساعت بعد واکسن! عجیب بود برام اصلا آخه من ۷ماهمه دیگه از دورهء ویارم خیلی وقته گذشته😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حالا من هم انواع حساسیت ها رو دارم و هم ترس شدید از سوزن خدا رحم کنخ بهم 

اصلا نترس بابا..به خدا چیزی نیس من زیادی حساس بودم می بینی که چیزیم نشد.. منم الرژی دارم ولی خداراشکر عوارضی نداشت

منم دیروز زدم لعنتی دونه به دونه عوارضش برای من میاد و میره😐😑 اونوقت اطرافیام فقط دست درد گرفتن

عوارضش طبیعیه و یکی  دو روزه میگذره..البته برا همه هم اتفاق نمی افته

.ان شالله تنت سالم عزیزم

2714
عزیزم خیلی ممنون که به ما هم دل و جرات دادی چون من هم هنوز نزدم و می ترسم عوارض داشته باشه ولی چه خو ...

قربونت برم..نگران نباش دیدی که با این همه استرس طوریم نشده..حتما تو اولین فرصت برید بزنید تا ایمنی بدنتون بره بالا..

من دیروز رفتم اونجوری که صف بود تو یه محیط بزرگ، همه با ماسک، حس این فیلم آخرالزمانیا داشت😅حس میکرد ...

😂😂😂😂😂😂😂ولی من به این فک میکردم سال پیش یا اون موقع که کرونا تازه اومده بود و دنیا رو ترس و وحشت بر داشته بود،اینکه واکسن بیاد یه معجزه بود .و من امروز اون رو دیدم..خدایی خوشحال بودم هر چند ترس داشتم‌  

2706