2157
2106
عنوان

بلاخره منم واکسن زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 61 پست
نمی دونم اصلا یه حالی شدم که نگو 

ای بابا..بدتر منی..البته اگه برا منم طول میکشید شاید بدتر از شما میشدم  پرتم میکردن بیرون 😂ولی اصلا نترس نداره ،چیزی نیس..من که بیخود ی ترسیدم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خب خداراشکر عوارض رو پشت سر گذاشتی..بخور نوش جونت عزیزم

البته من رفتم واکسن بزنم بر خلاف شما،انگاری یه بچه سه ساله توی شهربازی بودم انقدر ذوق داشتم و همش خندم میومد  ولی از چشمم درومد

نسیم، عطر تو را صبح با خودش آورد و گفت: "روزی عشاق با خداوند است"  
البته من رفتم واکسن بزنم بر خلاف شما،انگاری یه بچه سه ساله توی شهربازی بودم انقدر ذوق داشتم و همش خن ...

معلومه دختر بلا و شیطونی هستی..ایشالاه همیشه بخندی بدون عوارض😂😀😊

2149
نه نگران نباش..الان چندین ساله واکسن به بچه ها میزنن..می بینی که اتفاقی نیفتاده..ان شالله این مرض نح ...

اوهوم

شتریه که دم دره همه خونه‌ها میخوابه

باید بزنیم

بالاخره من هم شدم دانشجو‌ رشته‌ادبیات‌عرب😍😎 انشالله ۵تا۶سال دیگه در سفارت‌خونه‌های عربی ایران یا در کشور‌های عربی مترجم هستم و به مهم‌ترین هدف زندگیم رسیدم😍😍😍 بهترین حس هستش که قراره در اینده بهترین باشی😍😎😀
2050
میشه بپرسم متولد چندی؟ الان چه گروه سنی واکسینه میشن؟ 

تو کرج که ثبت نام اینترنتی کنی (بالای۱۸سال)میتونی بزنی..ولی نوبت گروه سنی ۱۳۶۰..البته یه سری جاها که خلوته ، با بردن کارت ملی واکسن میزنن.

شترو‌خوب اومدی😂😂😂

والا دیگه😂😂✌🏻😐

بالاخره من هم شدم دانشجو‌ رشته‌ادبیات‌عرب😍😎 انشالله ۵تا۶سال دیگه در سفارت‌خونه‌های عربی ایران یا در کشور‌های عربی مترجم هستم و به مهم‌ترین هدف زندگیم رسیدم😍😍😍 بهترین حس هستش که قراره در اینده بهترین باشی😍😎😀
2143
والا امروز خواهرم بیست سالشه با من اومد،قبول نکردن گفتن برو تو سایت ثبت نام اینترنتی کن،بعد بیا😐

اع من ۲۲ سالمه البته دانشجوام زدم ولی برادرم متولد ۷۲ خواستم ثبت نام کنم گفت سنت نرسیده ولی رفتیم همینجوری براش زدن

افتادگی آموز اگر طالب فیضی * هرگز نخورد آب زمینی که بلند است🥀
اع من ۲۲ سالمه البته دانشجوام زدم ولی برادرم متولد ۷۲ خواستم ثبت نام کنم گفت سنت نرسیده ولی رفتیم هم ...

چه خوب..نمیدونم چرا اینجا اینقد قانونمندن..درسته برا دخترم  هم قبول نکردن

2051