1874
2106
عنوان

بلاخره منم واکسن زدم

718 بازدید | 61 پست

قبل رفتن نمیدونم چرا استرس داشتم.پسرم بوسیدم و از شوهرم خداحافظی کردم..وقتی کارت ملی م رو دادن و تو سالن انتظار نشستم به قدری استرس داشتم که حالت تهوع گرفتم نزدیک بود برگردم و از خیرش بگذرم ولی روم نشد.چند دقیقه ای نشستم در حالیکه احساس میکردم تو‌کوره ام.عرق می ریختم..اصلا نمی ترسیدم نمیدونم چم شده بود همش میگفتن نکنه عوارض داشته باشه ....یهو صدام زدن و از جا پریدم.واکسن سینوفارم بود وخیلی کوچیک ..دستمو شل کردم احساس درد نداشتم.گفتن باید چند دقیقه ای بشینید.داشتم تلقین میکردم که الان سرم گیج میره ولی نرفت😂😂الان اومدم خونه خواهر شوهرم یه چایی بخورم.خدا راشکر زنده ام..دعا کنید امشب عوارض نداشته باشم😂😂😂

ولی ترس من خیلی بیهوده بود..حتما واکسن بزنید تا کرونا جهش جدید نداشته باشه

‌.

با آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان..

بسلامتی ان شاءالله 

امير مؤمنان علي (ع) در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است» واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱

مبارک

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اوووه فیلم هندیه!

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2149

مگه قتل گاه رفتی  دختر این کاراچیه دیگه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

منم دیروز زدم

لعنتی دونه به دونه عوارضش برای من میاد و میره😐😑

اونوقت اطرافیام فقط دست درد گرفتن

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
2050

عزیزم خیلی ممنون که به ما هم دل و جرات دادی چون من هم هنوز نزدم و می ترسم عوارض داشته باشه ولی چه خوب توضیح داده بودی مثل نویسنده های کتاب قصه  

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
مگه قتل گاه رفتی  دختر این کاراچیه دیگه

من دیروز رفتم اونجوری که صف بود تو یه محیط بزرگ، همه با ماسک، حس این فیلم آخرالزمانیا داشت😅حس میکردم الان زامبیا از درو دیوار میریزن😅😅

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
چه واکسنی زدی که عوارض داشت؟

سینوفارم

2143
من دیروز رفتم اونجوری که صف بود تو یه محیط بزرگ، همه با ماسک، حس این فیلم آخرالزمانیا داشت😅حس میکرد ...

وای جای من بودی چی اولا واکسنم یدونستم چیه سالن سرد مخوف ضربان قلب 

منم امروز زدم

۱،۲ بار تو هفته گذشته معده‌ام ناراحت شده و تهوع داشتم ولی امروز یهویی تهوع داشتم.. حدود ۱،۲ساعت بعد واکسن! عجیب بود برام اصلا آخه من ۷ماهمه دیگه از دورهء ویارم خیلی وقته گذشته😅😅

2148