2737
2734
عنوان

بعد از هفت سال زندگی از شوهرم کتک خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2589 بازدید | 81 پست
اگه میتونه بهتراز تحمل این همه سختی شما نظر بهتری داری بفرما

زوج درمانی ...همه شرایط مستقل شدن ندارن همه شاغل نیستن یا حمایت خانواده رو ندارن و اینکه درسته بچه ها تو همچین محیطی آسیب میبینن ولی واقعا با اومدن بچه گاهی باید کوتاه اومد

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر منم ترک خونه زیاد درست نیس مامانت خیلی غصه میخوره ، مشکلتم بزرگ میشه ، فردام آشتی کردین ش ...

بنظر من مردا خیلی بی رحمن اگه بفهمن زن پشت و پناه نداره که برن خونش ،هربلایی سرش میارن خوب شد رفت  

2728
جدا شدن کاری نداره اما باید اول شرایط رو سنجید بعد گفت برو جدا شو نه اینکه با دوتا بچه ی بی گناه&nbs ...

حالا اینم نرفت جدا شه با ی حرف 

دعوا نکنید

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738
ادبت به خودت مربوطه که به بقیه چرت و پرت میگی؟با خودت درگیریا 

بعضی ها بی ادبی و وقاحت رو از حد گذروندن و خیلی ببخشید فقط میخوان پاچه بگیرن ...

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
چراواقعا😐شب عروسیمون مادرشوهرم گریهههههه میکرد میگفت پسرم رفتتتتت،حالاما خونمون بالا سرشونه

شما هم شب عروسی پسر یا دخترت گریه ات میگیره طبیعیه چیز عجیبی نیست دست خودت هم نیست بالاخره مادری و یه عمر سالهایی که این بچه رو بزرگ کردی

عجب 
2706