2726
عنوان

بعد از هفت سال زندگی از شوهرم کتک خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2589 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازش جدا شو

وا

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

تازه عروس بودم ی هفته ای میشد عروسی کرده بودم کتک خوردم نزدیک بود ی ترم مشروط شم

سه ماه باردار بودم کتک خوردم نزدیک بود بچم سقد شه

یک سال بود عروسی کرده بودم بازم کتک خوردم الان دیگه زندگی برام مفهومی نداره ب اجبار نفس کشیدن زندم

اینو میخوام بگم

تا به گوه خوردن نیفته برنگرد

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

شما حق داری ناراحت باشی،اما باید ادمش کنین اونم با برنگشتن به خونتون 

بزارین بیاد دنبالتون و در حضور پدر مادرتون ازتون معذرت خواهی کنه هرچقدرم زندگی یا مولفه های دیگه بهش فشار اورده حق نداشته ارامش زندگیتونو بهم بریزه و از همه بدتر بزنتت

جواب تلفناشم نده تا اطلاع ثانوی تا بترسه

ها

یعنی چی جدا بشه؟؟؟با دوتا بچه؟؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
اولا نسخه پیچی که صفت بارز شماست جناب دوما نمیدونستم به شما ربطی دارع😏

جدا شدن کاری نداره اما باید اول شرایط رو سنجید بعد گفت برو جدا شو نه اینکه با دوتا بچه ی بی گناه 

چقدر بچه مچه جمع شدن اینجا ادب داشته باش 

ربطش به اینده دوتا طفل معصومه 

به شرابط این خانمه که شما هیچ اطلاعی ازش نداری و نمیدونی اگه جدا شن قراره چطور زندگی بگذرونن

نظر دادن در مورد چیز به این بزرگی خیلی کار حساسیه 

2706