2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چرا بايد بشناسيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خيليا اشتباه اومدن حاجى                                       خدا نبود شد پ ميشه اگه توام نباشى....                               من يه دريا ريختم پا گلم پلاسيد :)                                        نميدونم چپ افتادم با خودم برا چى

🙄🙄🙄 هلو 🙋‍♀️

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                        #دختر_استاریم 👑🍭                           آدمک مرگ همینجاست بخند 🙇‍♀️🥀                                  عزیز دل مامانی میدونی ک مامانی واسه دیدنت لحظه شماری میکنه 😉🍒 پس قول بده صحیح و سالم بیای بغل مامانیت 🐣🧡          خدایا تودلیمو به خودت میسپارم 🙇‍♀️🧸
@دختر__شکلاااتییی     @کوئین1400     تحویل بگیرین 😑

نرفتی از خونه؟؟؟؟

داخل اینستاگرام mani_fuun را سرچ کنید پر از کلیپ های خنده دار و جوک هایی که تا الان نشنیده اید  
2050
تگ کردن جنس مخالف=تعلیق برادر گفتم بدونی    

پيره گرگ مرده؟

با دو كيلو پشم ميگه يوها هاها

قااافلوووووووو

خيليا اشتباه اومدن حاجى                                       خدا نبود شد پ ميشه اگه توام نباشى....                               من يه دريا ريختم پا گلم پلاسيد :)                                        نميدونم چپ افتادم با خودم برا چى
2143
پيره گرگ مرده؟ با دو كيلو پشم ميگه يوها هاها قااافلوووووووو

چیشد؟ من هنگم الان نگرفتم منظورتو   

میخوام انقد بگم دوست دارم که کل دنیا ازم خسته بشن ،اصلا میخوام یه کاری کنم که غم دورتو خط بکشه      
خوبی گلکم ؟ 😍 کاربری قبلیت چی شد مگه ؟ 🤒

قنبر بابایییییییییییییی  

داخل اینستاگرام mani_fuun را سرچ کنید پر از کلیپ های خنده دار و جوک هایی که تا الان نشنیده اید  
1718