2733
2734

حساب کاربری دارم . اما خب چون اشنا بودم جدید اکانت زدم .سلام  میشه لطفا کمکم کنید. بعد خیانت شوهرم الان درحال طلاقم  هنوز طلاق نگرفتم

منم خیانت کردم . قبلش یه بار خیانت کردم اما نه در اون حد قسم خوردم انجام ندادم ۲ سال ازش گذشت بدون هیچ خطایی شوهرم خیانتاش خیلییییی بد بود با هرزه ها یی خیابونی مپیرید.

خلاصه خیانت شوهرمو دیدم بعد چند ماهش منم با یه نفر دوست شدم متاسفانه بهم تجا.. ز کرد 😔 قسم خوردم 

کاری نکنم دیگ غلط بکنم.

خلاصه از اون موضوع ۶ ماه گذشت . دیدم واقعا نمیتونم با شوهرم حتی رابطه داشته باشم بخدا خیانتای من اینجوری نبود

شوهرمم خیلی دوست داشتم . من ۱۸ سالمه .  .

خلاصه با یه نفر اشنا شدم  موقع طلاقم حالمو خوب کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما رفتیم تو یه  خونه متاسفانه کاری که نباید شد‌و.. رابطه.. شد اما من اصلن... چجوری بگم به اون اوج نرسیدم. اما خب اوموم خونه عذاب وجدان گرفتم قسم خوردم اون کارو نکنم. اما  رفتیم سر قرار . دوباره با همون شخص😭😭 دوباره.. اما خب  یه چیزایی از اون یه نفر دیدم من به هیچکس اعتماد نمیکردم بخدا همه بهم میگفتن مریضم جون اعتماد نداشتم فقط به اون یه نفر اعتماد داشتم که اونم... نشد از لحاظ  تک پری 

خب 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2738

بچه هها من خیلی خدارودوست دارم اصلننن اونجوریم نیستم خودمو نتونم نگه ندارم . بهش اعتماد داشتم و دوستش داشتم الان حالم خرابه بخاطره اینکه قسم خورده بودم تا طلاقم تموم نشه باکسی نباشم . اون بهم میگه وقتی دلت پیشش نیست ازدواج ربطی نداره فقط تو شناسنامس

بچه هها من خیلی خدارودوست دارم اصلننن اونجوریم نیستم خودمو نتونم نگه ندارم . بهش اعتماد داشتم و دوست ...

کی میگه خیلی هم ربط داره😐 بهش محرمی

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2706