2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ازم یکم ناراحته هم میرم دیدنش هم از دلش دربیارم 🤕😁

برو خل و چل بازی من ازم ناراحته انقدر کرم میریزم به غلط کردن میوفته😂😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2720
میدونی میترسم ازم خوشش نیاد همش استرس دارم🤕

نترس بابا دلشم بخواد😂😂😁

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
فقط دعاکن لو نرم😁💋

چشممممممم زنگ بزن فردا به باشگاه بگو امروز نمیتونم بیام بعد برو

چشممممممم زنگ بزن فردا به باشگاه بگو امروز نمیتونم بیام بعد برو

باشگاه صب جلسه اولمه🤕

بعد شمارع مامانم اینارو ندارن فک نکنم زنگ بزنن نمیدونم شایدم بزنن🤕کلا یساعت میتونم برم ببینمش

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
2714
باشگاه صب جلسه اولمه🤕 بعد شمارع مامانم اینارو ندارن فک نکنم زنگ بزنن نمیدونم شایدم بزنن🤕کلا یساعت ...

برو برو

برو برو

دفعه پیشی اومد ببینم بعد اون یه شهر دیگس منو ندیده بود تا حالا ولی من اونو شناختم رفتم قایم شدم🤕میگه این دفعه اینکار کنی با ماشین میکشم زیرت😂😂👩‍🦯

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
🧐 پسرا شیطون دوست دارن یا خجالتی ؟ من خیلی شیطونم . زیاد میخندم سر قرار اول انگار دو ساله با طرف ر ...

بامزه تعریف کردی😂

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
باشگاه صب جلسه اولمه🤕 بعد شمارع مامانم اینارو ندارن فک نکنم زنگ بزنن نمیدونم شایدم بزنن🤕کلا یساعت ...

بزار چندتا چیزا بهت بگم

یک بله کلاس باید بزاری تو یک آدم باارزشی

دوم تحت هیچ شرایطی نزار بهت دست بزنه

حتی انگشتشم بهت نخوره

سه زیادخاکی نگیر خودتا

سوال نپرس خودت باش همین

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
نه من خودمم خجالتی ام خیلی ممنون🙌😍

تو خجالتی پسره که نیست.

نزار به بهانه اینکه مثلا باهم بیشتر آشناشیم و چرا پیشم نمیشینی واینا بهت نزدیک شه

دفعه پیشی اومد ببینم بعد اون یه شهر دیگس منو ندیده بود تا حالا ولی من اونو شناختم رفتم قایم شدم🤕میگ ...

😁😂😂😂😂😂وای دختر چقدر منی 

2706