2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میخوام کلاسمو بپیچونم بعد میترسم از اونجا زنگ بزنن خونه ک دخترت نیومده😐باشگاه میرم

من مامانم میدونه😂😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
بنظرت از باشگاه زنگ نمیزنن؟  من مامانم بدونه دعوا میکنه شایدم نزاره دیگه باهاش باشم🤕

مونده به باشگات من زبان میرفتم اولا در میرفتم زنگ‌ نمیزدن ولی خودش نزاشت گفت نمیخوام لطمه ببینی

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
نه من خیلی خجالتی ام🤕

🧐 پسرا شیطون دوست دارن یا خجالتی ؟

من خیلی شیطونم . زیاد میخندم سر قرار اول انگار دو ساله با طرف رل بودم🧐 این مدلی نباش . همون خجالتی باش ولی ن زیاد لال هم نباش . منم دیگه ایشالله از پسر بعدی و عشق جدید 

🧐 سنگین میشم . غرور داشته باش ولی نه اینکه خودتو بگیری ها ولی کلاس بزار خودتو دست نیافتنی نشون بده دم دستی نشون نده دیگه . زیادی خاکی نباش . با کلاس باش ‌ .شمرده شمرده حرف بزن . حالا من همیشه خودم بودم , مدلم شیطونه دیگه نمی‌خوام زیاد خودم باشم 😂😂زیاد خاکی هستم 

کلاس بزار برای پسرا . بزار فکر کنه هر نگاهی ک بهش می‌کنی ی دنیا توجه هست 

2706