2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
من میخوام کلاسمو بپیچونم بعد میترسم از اونجا زنگ بزنن خونه ک دخترت نیومده😐باشگاه میرم

من مامانم میدونه😂😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2050
بنظرت از باشگاه زنگ نمیزنن؟  من مامانم بدونه دعوا میکنه شایدم نزاره دیگه باهاش باشم🤕

مونده به باشگات من زبان میرفتم اولا در میرفتم زنگ‌ نمیزدن ولی خودش نزاشت گفت نمیخوام لطمه ببینی

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
نه من خیلی خجالتی ام🤕

🧐 پسرا شیطون دوست دارن یا خجالتی ؟

من خیلی شیطونم . زیاد میخندم سر قرار اول انگار دو ساله با طرف رل بودم🧐 این مدلی نباش . همون خجالتی باش ولی ن زیاد لال هم نباش . منم دیگه ایشالله از پسر بعدی و عشق جدید 

🧐 سنگین میشم . غرور داشته باش ولی نه اینکه خودتو بگیری ها ولی کلاس بزار خودتو دست نیافتنی نشون بده دم دستی نشون نده دیگه . زیادی خاکی نباش . با کلاس باش ‌ .شمرده شمرده حرف بزن . حالا من همیشه خودم بودم , مدلم شیطونه دیگه نمی‌خوام زیاد خودم باشم 😂😂زیاد خاکی هستم 

کلاس بزار برای پسرا . بزار فکر کنه هر نگاهی ک بهش می‌کنی ی دنیا توجه هست 

2143
آره ازم یکم ناراحته هم میرم دیدنش هم از دلش دربیارم 🤕😁

برو خل و چل بازی من ازم ناراحته انقدر کرم میریزم به غلط کردن میوفته😂😂

میدونی میترسم ازم خوشش نیاد همش استرس دارم🤕

نترس بابا دلشم بخواد😂😂😁

1718