2726
عنوان

دایورت کردن خط تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2865 بازدید | 39 پست
حرفاش ک هیچی خودشم ارزشی نداره الانم هرچی میگه چجوری غیر فعالش کنم گفتم من چ میدونم از خودش بپرس

بگو همون جور که گوشیتو دادی بهش اجازه دادی فعال کنه 

ببین این مرد بلاک کن 

سرگرمی دیگه پیدا کن 

فکر کن اسباب بازیت خراب شده 

مگه نمیگی برای سرگرمیت بود 

هیچی نگو خبری بهش نده فقط از همه جا هر دوشونو بلاک کن 

خدایی پسره خیلی سریاله هاااا 

تو نقش آدم نادون مظلوم بیطرف خوب فرو رفته 

بگو همون جور که گوشیتو دادی بهش اجازه دادی فعال کنه  ببین این مرد بلاک کن  سرگرمی دیگ ...

دقیقأ الان همینو گفتم گفتم ز بزن ازش بپرس خوب افسارت دستشه دمش گرم 😂😂😂با همین ایموجیا دختره ک بلاکه اونم ب خدا نزدیک ی ماه بلاک بود از گوشیع اینو اون ز میزد دیگه منم حوصلم سررفته بود تو خیابونم چن بار اومد جلومو گرفت خابوندم زیر گوشش

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بهترین هدیه به این نالایق  محروم کردنش از خودته

اره ب خدا اگه بدونی چ کارایی براش کردم چقدر جلو خانوادم وایسادم خودشم میگه دختر رو دست تو نیست منم ظهر بهش گفتم من اگه باهات باشم فقط مثل دوست اجتماعی میمونم برات

2728
اره ب خدا اگه بدونی چ کارایی براش کردم چقدر جلو خانوادم وایسادم خودشم میگه دختر رو دست تو نیست منم ظ ...

حس من یه چیز دیگه ام میگه 

که دونفری چت هات میخونن برای سرگرمی 

حتی دوست اج هم نباش باهاش بندازش دور 

حس من یه چیز دیگه ام میگه  که دونفری چت هات میخونن برای سرگرمی  حتی دوست اج هم ...

نمیدونم چی بگم امارشو اخه دارم از وختی اشتی کردم همش بهم ز میزنه و پیش منه بد دختره شب تا صبحه از این ولاس ما بیشتر ب هم ز میزنیم تا اس بدیم اره زیاد محلش نمیدم الانم ی جوری رفتار کردم انگار برام مهم نیس

نه دیگه با این اوصاف دختره فکر می‌کنه خیلی مهمه  مشکل تو دختره نیست  این پسره جفنگ بیشعو ...

اره بااینکه خون داره خونمو میخوره ولی ب دختره ز نزدم ب اینم هیچی نگفتم فقط میخام سگ محلش کنم یفهمه دیگه مهم نیس