2733
2734
عنوان

چرا حقوق پزشک ها در مقایسه با معلم ها کمتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 56 پست
اره بخدا  تازه بالا یکی گفته چون جایگاه پرستارا پایینتر از پزشکاس بداخلاق و عصبی ان ....نمیدون ...

من همه رو که نگفتم بعضی  پرستارها با زبون خودشون میگن این چیزی که گفتم رو ولی من حرفم این بود که کلا حقشونه که حقوق بیشتری بگیرن نسبت به سختی که کشیدن

چرا به من میگی مغز فندوقی اخه، 😞

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بخدا  تازه بالا یکی گفته چون جایگاه پرستارا پایینتر از پزشکاس بداخلاق و عصبی ان ....نمیدون ...

پرستاری خییلی کار سختیه تو ایران، خداصبرت بده،

نمون ایران،عمرت تلف میشه.

من همه رو که نگفتم بعضی  پرستارها با زبون خودشون میگن این چیزی که گفتم رو ولی من حرفم این بود ک ...

عزیزم حرفت خیلی خیلی زشت بود بعد این همه جون کندن پرستارا تو این دوسال درست نیست این حرفا...این حرفت یعنی ما عقده ای هستیم

2728
عزیزم خب این چه ربطی به فرهنگیانی ها داره اصلا؟😐میخاین این دو قرون هم به ما ندن تا ببینیم دیگه چه ش ...

من با اون دوست پرستارمون صحبت کردم

معلما قشر شکم سیر همیشه معترضن!

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
کجای جملات من همچین چیزی نوشته؟؟؟؟

هیچ جا کلن حق با شماست

موفق باشید

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
عزیزم حرفت خیلی خیلی زشت بود بعد این همه جون کندن پرستارا تو این دوسال درست نیست این حرفا...این حرفت ...

گفتم که من همه رو نگفتم واقعا پرستارای مهربون هم زیاد داریم در کل آدم خوب و بد همه جا هست ربطی به شغل و اینا هم نداره واقعا اتفاقا من گفتم که حقشونه که بیشتر حقوق بگیرن که خستگیشون حسابی دربره و با عشق بیشتری کارشونو ادامه بدن

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
من با اون دوست پرستارمون صحبت کردم معلما قشر شکم سیر همیشه معترضن!

چه جالب من هم با خود شما بودم 

میخواستی فرهنگی بشی تا به قول خودت شکم سیر شی😂نمیفهممتون نکنه فکر میکنین از جیب شما برداشتن دادن به ما که طلبکارین؟

2738

[QUOTE=208210329]چه جالب من هم با خود شما بودم  میخواستی فرهنگی بشی تا به قول خودت شکم سیر شی😂نمیفهممتون نکنه ...[/QUOTE

ن بعد این مدت اینجا بودن فهمیدم نباید جواب بدی بیخیال بخون و بخند به این افکار بیکاری حرص میزنی راحت باش 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
والا خیلی رو خودم کار کردم ولی نمیتونم در برابر حرف مفت باید جواب بدم

کم کم یاد میگیری 

همسر من با ۲۶سال سابقه دریافتی ۶تومنه ۴تومن از کجا اومد نمیدونم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کم کم یاد میگیری  همسر من با ۲۶سال سابقه دریافتی ۶تومنه ۴تومن از کجا اومد نمیدونم

والا به خدا

تا توی یه کاری نیستن نباید حرف مفت درباره حقوق و مزایاش بزنن

خیلی حسودی میکنن تلاش کنن فرهنگی بشن ببینن هیچی نداره شاید کمتر بسوزن😑😂