2726

من رشته م علوم کامپیوتره و میخام سال آینده آزمون ارشد بدم چون بچه کوچیک دارم و شاغل هم هستم خیلی نمیتونم بخونم و احتمال اینکه دانشگاه دولتی قبول بشم کمه شهر خودمون دانشگاه غیرانتفاعی رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار رو داره میخام ازشد مهندسی نرم افزار رو انتخاب کنم الان تو گوگل خوندم که نوشته بود میتونید یک رشته رو بعنوان رشته اصلا و یک رشته رو بعنوان رشته شناور انتخاب کنید و علوم کامپیوتر هم جز رشته های شناوره،کسی میدونه این درسته یا نه؟انتخاب رشته اصلی و شناور چجوریه؟

بابا دلتنگتم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من امسال کنکور دادم 

هم مهندسی کانپیوتر زدم هم علوم کامپیوتر

گلم بازار کارش خیلی فرق داره یا تقریبا یکین؟

اصن کدوم بهتره

کلا رشته خوبی هستن یا نه .میشه بهم لپ تاپ معرفی کنی

به نظرتون از همون ترم اول به لپ تاپ احتیاج دارم؟

میدونم یکم سوالام زیاده ولی میشه بگی 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
عزیزم من امسال کنکور دادم  هم مهندسی کانپیوتر زدم هم علوم کامپیوتر گلم بازار کارش خیلی فرق دا ...

مهندسی کامپیوتر بهتره اما علوم کامپیوتر هم خوبه لپ تاپ از ترم اول بگیری بهتره مارکش هم یا hp بگیر یا asus ،من خودم hp دارم به مطالب دانشگاه اکتفا نکن کلی کلاس باید بری دوره icdl،شبکه،طراحی وب کلاس زبان هم فراموش نشه ترم های بالاتر سعی کن جایی بتونی کارآموزی بری 

درمجموع رشته خیلی سختیه و باید علاقه داشته باشی...امیدوارم موفق باشی

بابا دلتنگتم....

سلام عزیزم، کار خوبی میکنی میخوایی کنکور بدی، راستش دیدم که مشکل خوردی و یه مدت ذهنت رو از فکرهای پرت و پلا آزاد می‌کنه. راستش دفترچه رو باید نگاه کنی ولی فکر کنم علوم کامپیوتر شناور نباشه. یه آشنا دارم که می‌تونه برای کنکور راهنماییت کنه، خواستی تو خصوصی پیام بده