ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خودتونه؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2728
اره

مشکل خاصی داری؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
درد زیر دنده داشتم ۳ بار رفتم سونو سنگریزه نشون داد تو صفرام.دکتر این ازمایشا رو نوشت

از همونه دیگه، ادویه و گوشت کمتر استفاده کن یه مدت دارو هم اورسوفاژ میده بهت دکتر میخوری خوب میشی عزیزم

Ast 218   alt 517

یه فوق تخصص کبد پیدا کن برو منم دقیقا همینطوری بودم 

با دو ماه دارو خوب شدم خیلی علائم بدی داشتم 

سردرد و تب افت فشار تهوع درد شکم استفراغ 

ببین دارویی استفاده نکردی طی یکماه گذشته؟

🥰😍😍😉🙃
یه فوق تخصص کبد پیدا کن برو منم دقیقا همینطوری بودم  با دو ماه دارو خوب شدم خیلی علائم بدی داش ...

عزیزم اون انزیمای دیگت چند بود.من ۴۰ ردزه زایمان کردم.مترونیدازول و سفکسیم خوردم تا ۱۰ ۱۵ روز.

2706