2726
عنوان

خدایا خوف کردم اینجا کجاست که ما اومدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 43 پست
اره خیلی عجیبه😔

مراقب خودتون باشید...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب خانوم محترم درست و حسابی بنویس قضیه چیه دیگ  الکی تاپیک میزنین چرا خب  ای بابا

گلم خواهش می کنم تاپیک قبلم رو مطالعه کن . من از شدت ناراحتی و گریه هیچ حال مساعدی ندارم😪😪😪

جاده؟؟از کوه و کمر از رشته های سربه فلک کشیده عین بز بالا پایین رفتیم تابلو کجا بود😔😪😪

ینی داشتین از شهر و ابادی میرفتین ب ناکجااباد  عجب 

بهترین راهه پسنداز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من و مادرشوهرم تصمیم گرفتیم ..عضوخیرین حمایت از بانوان و خانواده های کم درآمد باشیم ...ینی من با خیرین میتوانم وام به نیازمندان بدم جالبتر اینکه هرموقع نیاز داشته باشم بدون قرعه کشی و بدون ضمانت و بدون سود وام گیرنده باشم .تنها راه برای پسنداز مخفی برای اکثر ما خانمهای خانه دار هست 
ینی داشتین از شهر و ابادی میرفتین ب ناکجااباد  عجب

نه . قبل از راه افتادن بهمون نگفتن ادرس تو کوه ها و رشته کوههاس گفتن ۶۰کیلومتری لردگان ولی بعد راه افتادن بعد کلی مسیر اشتب رفتن بعد از کلی خطر و گرما و....رسیدیم اینجا😪😪

گلم خواهش می کنم تاپیک قبلم رو مطالعه کن . من از شدت ناراحتی و گریه هیچ حال مساعدی ندارم😪😪😪

اتفاقا رفتم خوندم 

ب جای نت ،یکم آروم باش ،استراحت کن ،توکل کن ب خدا ،انشالله ب زودی برمی‌گردی خونه .

الکی ب خودت ترس وارد نکن .

الان ک فک کنم تو خونه ای ،پس سعی کن کمی استراحت کنی

جز ب آغوش تو ،آرمگهی نیست مرا.....
الان تو دهی هستیم

چه قشنگه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
اتفاقا رفتم خوندم  ب جای نت ،یکم آروم باش ،استراحت کن ،توکل کن ب خدا ،انشالله ب زودی برمی‌گردی ...

اره تو خونه ای هستیم تو ده. شوهرم داره غر میزنه اینجا زشته بمونیم ولی خدا شاهده انقدر مسیر طولانی و وحشتناکه حاظرم همینجا بمیرم. رشته کوهای سربه فلک کشیده تنها چیزی که تو راه بود قاطر بود انسان به ندرت😪😪😪

خود اهالی روستا چه طوری رفت و آمد میکنند؟اسم روستاشون چیه؟

اینجا زیلایی میگن روستای درازگوش مشمی سفلی 😶😒😪😪خدایا غلط کردم.اهالی روستا فکر کنم تمام عمرشون همینجا بودن. البته ما ده های بسیار زیادی رد کردیم ولی جوری تبود که تو راه ادمی ببینیم مسیر داخل روستا هابا راه فرق داشت 

جز کهگیلویه و بویراحمد هست ۱۵۰ کیلومتر با یاسوج فاصله داره.برای کارهای اداری به لردگان میرن

اینجا کیلومترش با کیلومتر واقعی خیلی فرق داره چون صعب العبوره و پرشیب فراز سرعت باید خیلی کم باشه همین۱۵۰کیلومتر حدود۴ساعت طول می کشه