2737
2734

میگن باید الان بتونه ب ب بگه اما فقط اووووو اووووو میکنه اونم وقتی بازیش بگیره یا جیغ میکشه و لازی میکنه هیچ حروفی نمیتونه بگه اصلا....

ب شکم میشه غلت میزنه سعی میکنه خودشو بکشه جلو‌اما نمیتونه بره....چیزی جلوش میگیرم دستشو میاره طرفش اماکنترلی روش نداره ی دیقه دستش باشه میوفته و نمیتونه خودش از زمین برداره....طبیعی نیست؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

لا اله الا الله 😐😐😐 خیلی بده پسر من ۶ماهشه صبحا میره برامون نون میخره قربونش برم 😍🙄🙄🙄🍌

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تازه رفته تو پنج ماه؟ چه توقعایی داری 

میخواستی بهت بگه مامان پاشو برو برام اب بیار 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
لا اله الا الله 😐😐😐 خیلی بده پسر من ۶ماهشه صبحا میره برامون نون میخره قربونش برم 😍🙄🙄🙄🍌

واای ترکیدم🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

طبیعه بابا چقدر عجله داری 

بچه های خواهرم یک سال شدن تازه دارن دد وببه و ماما میگن 

پسرا یذره تنبل ترن

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706