2733
2734
عنوان

ابجیا کمک

38 بازدید | 7 پست

بچه ها ۱۷ روز شوهرم ندیدم خب یعتی قهریم

مقصر جفتمون بودیم ما اومدبم خونه مامانم مادر شوهرم زهرمارم کرد کاری کرد ک دعوامون شه مامان عصبی شد گفت برو مادرت از دخترن جدا کن خونش

اخه مادرش پیش ما زندکی میکنه ۴۰ سالشه

اونام رفتن

دورو ز بود من خونه پدرم بودم شوهرم پیام داده بود ب رفیقم ک‌دلش برام من تنگ  شده و گریه کرده بود پیام هاش دارم

اما فرداش بخودم پیام داد ک من نمیخاسنم جداشیم تو خاستی پس تمومش کن و دیگ بلاکم کرد

بع ی هفته بهش گفتم برو درخاست طلاق بده گفت من نمیدم ب مامانتت بگو ک گفت جداشین

الان ۱۷ روز ازش بی خبرم

دیروز مادرشوهرم زنگ زد گفت خاب بدی راجبت دیدم خوش بش کردن شاید علی دستش خالی نمیاد این حرفا 

بخدادوسال عاشقانه من شوهرن باهم زندگی کردیم جونمون براهم میرفت همیشه اون معذرت خاهی میکرد

خیلی بی قرارشم خیلی

اما ن درخاست طلاق میده نه هیچی

تازه ایقدم گریه کرده بود پیش رفیقم دوست داشتین پیام هاش میزارم

به نظرتون چکار کنم

مشاور میگ ادم ی گوشی گم کنه چتد ماه ب فکرش شوهرت اینجور ک میگی ازت دلخور اروم شد میاد

چکار کنم پچه ها باخودم میگم مطنن علی دوسال عشق نمی تونه بزار کنار

فردا تولدش هیع

اگه جات بودم فردا تولد میگرفتم براش دونفری سوپرایزش میکردم ازهم عذرخاهی میکردیم تموم میشد میرف بخاطر ...

ابجی میترسم پسم بزنه 

میترسم 

میدونم هنوزم دوستم داره ولی دلخوره

باخودن میگم شاید منتظره خودم برم

ولی پدرم میگ اگ بری تا اخر عمرت باید سرکوفت بخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابجی میترسم پسم بزنه  میترسم  میدونم هنوزم دوستم داره ولی دلخوره باخودن میگم شاید منتظر ...

چراسرکوفت بخوری اخه شوهرته.سرکوفت بخوری بهتره؟یااینکه ازش جداشی؟خودت میگی دوسش داری عاشقته اگ عاشقی به سرکوفت واینافک نکن

الهی😘😘😘منم شوهرمو دوس دارم عاشقشم هربار بحث میکنیم هرکدوم مقصر باشیم اون پیش قدم میشه سعی کن ازدل ...

یعنی به نظرت برم شوهرم بیرون نمیکنه

از این اخلاقا نداره ها اما میترسم

یعنی به نظرت برم شوهرم بیرون نمیکنه از این اخلاقا نداره ها اما میترسم

نه خاهر برو بغلش کن من دیشب باشوهرم بحث کردم رفتم امروز بغلش کردم گفتم طاقت ناراحتیتو ندارم بیا قهرنکنیم گفتم تااشتی نکنی لباتو نزاری رولبام نگی بخشیدی منو ولت نمیکنم بخشیدمنو کلی حرف عاشقانه زد

2738