2737
2734
عنوان

به عنوان یک انسان کجای زندگیم اختیار دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 23 پست

هنوز کجاشو دیدی شوهر کنی باز قوز بالا قوز میشه برات 😂😂😂😂باید ناز پسر مردمم بکشی 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مامانت بگو یکم باهاش صحبت کنه 

مشکل اصلی مادرمه اون پدرمو مجبور میکنه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ای گفتی بخدا راست میگه پدر ومادرمون دارن ارزه های خودشون میکنن تو حلقومون درکت میکنم منم مثل این مردم چی میگن من کشته دوس دارم وسط خیابون داد بزنم بدرک که مردم چی میگن زندگیامون نابود شده بخاطر این ی کلمه

2731

شما سال دوازدهم رو تموم کردی و سه سال هم پشت کنکور بودی؟ چند سالته؟ حتما بیشتر از هیجده سال. پس به سن قانونی رسیدی، به غیر از عقد کردن واسه هیچ کارت احتیاج به اجازه مستقیم بقیه نداری

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

من سر همه مسائل راحت میشینم باهاشون صحبت میکنم اونام حتی اگه مخالف باشن قبول میکنن چون لااقل به اینکه هرکسی دوست داره خودش واسه خودش تصمیم بگیره و چیزی رو که خودش دوست داره انتخاب کنه اعتقاد دارن 

گاهی گمان نمیکنی ، اما خوب میشود... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
۶۰درصدزندگیاهمینن

آره

ولی انقد تلاش کردیم و نشد خودمونو نجات بدیم دیگه فرسوده شدم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

وقت انتخاب رشته هم که میخواستم رستم عوض کنم با اینکه مخالف بودن گفتن تو میخوای اون رشته رو بخونی و تو میخوای آیندت و بسازی ما که نمیخواییم جای تو زندگی کنیم

گاهی گمان نمیکنی ، اما خوب میشود... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...