2410
2553
پس واقعا بیخوده؟ من مستاجرم فکر نکنم با این اوضاع تا چندین سال خونه بگیرم .تخت نوزاد نوجوان تو اسبا ...

من نوزاد نوجوان گرفتم نوزادی که اصلا نخوابید بعد از ۴ سالگیش نوزادیش رو برداشتم بازم نخوابید الان که ۶ سالشه چند دفعه خوابید ولی توش راحت نیست هی میخوره به این ور و اونور تخت یعنی تخت پهن بهتره که ایشاالله ۸ ساله شد باید تخت نوجوانش رو عوض کنم تخت جوان خوب و راحت 

پس اصلا تخت نوزاد نوجوان به درد نمیخوره 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گهواره بگیر

تخت به درد من نخورد

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
واقعا عزیزم😁،؟چه عجب یکی راضی بود . بچت آرومه ؟ همیشه روش میخوابه؟

تا سه ماهگی تو گهواره بود بعدش تا الان که یه سال و یه ماهشه عادتش دادم شبا تو جای خودش بخابه خیلی اوبه تختشم دوس داره. جای دزگه باشه سخت میخابه.اتفاقا اصلنم بچه ارومی نیست خیلی شیطونه. ولی چون خوابش سبکه خودش ترجیح میده جاش جدا باشه که من کنارش هی وول نخورم بدخواب شه

2714

من باردارم نمیخرم بخصوص   ۱ اتاق بیشتر نداریم     ترجیح میدم  تا  ۶ ماهگی پیش خودم رو تخت بخوابه بعدم  تو پذیرایی  جدا بخوابه جداش کنم چاره ایی ندارم  از طرفی هم نمیشه اتاقو بدم  ب فسقلی چون تو حریم شخصیمون ب مشکل برمیخورم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
من باردارم نمیخرم بخصوص   ۱ اتاق بیشتر نداریم     ترجیح میدم  تا  ۶ ماهگی پ ...

عزیزم من خودم تخت ندارم .یدونه اتاق خواب داریم که میخوام اتاق پسرم بکنمش ,خب تخت همه میگن لازم نیست .بنظرت واقعا عاقلانه نیست بخرم؟دوست دارم اتاقشم خوشگل بشه

تا ۲ سالگی تختشو گذاشتم پیش تخت خودم خوب بود چون به تختش عادت کرده بود راحت‌تر رفت اتاقش احتمالا تا دو ساله دیگه بیشتر نتونم ازش  استفاده کنم یعنی ۵ یا ۶ سالگی 

اتاقامون کوچیکه بزرگتر از این جامو تنگ میکرد  من که از تختش راضی ام

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
تا ۲ سالگی تختشو گذاشتم پیش تخت خودم خوب بود چون به تختش عادت کرده بود راحت‌تر رفت اتاقش احتمالا تا ...

پس بنظرت چرا بعضی‌ها انقد ناراضی اند و بچشون توش نخوابیده؟

عزیزم من خودم تخت ندارم .یدونه اتاق خواب داریم که میخوام اتاق پسرم بکنمش ,خب تخت همه میگن لازم نیست ...

اگه تخت ندارین شاید روش نخوابه چون اوایل بچه پیش پدرو مادر میخوابه جدا شدنش سخت میشه

پس بنظرت چرا بعضی‌ها انقد ناراضی اند و بچشون توش نخوابیده؟

نمیدونم احتمالا تخت جدا از خودشون میزارن من اگه تخت نداشتم نمیخریدم بچه خواهرمم خیلی سخت رفت رو تختش چون به زمین عادت کرده بود

2706