2737
2739
عنوان

خانوما این چیه انگشت پسرم؟ عکس

388 بازدید | 27 پست

سه تا دکتر بردم.قارچ نیس. اخرین دکتر گفت زگیله.یه محلول داده اونم خوبش نمیکنه.نا خنش کوتاه شده.بنظرتون چیه؟ اخه زگیل این شکلیه مگه.پوشته میده و ترک میخوره ناخنشم کوتاه شده 

ی گروه طب سنتی بت میدم برو ازشون بپرس

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ووی 

دست بچه چی شده 😨

فکر کنم ناخنش عفونت هم کرده 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

*لینک گروههای طعم سلامتی با طب سنتی مختص بانوان:*

(مشاوره رایگان طب سنتی-ایرانی): عزیزاله آویژگان

09166054953

*گروه ۲ طعم سلامتی با طب سنتی بانوان*

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://chat.whatsapp.com/AWktw7RRdZi1QMM6ce3UEi

*گروه ۴ طعم سلامتی با طب سنتی بانوان*

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://chat.whatsapp.com/Go9gMMxZimi1NFaCbEBY5X

*گروه ۵ طعم سلامتی با طب سنتی بانوان*

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://chat.whatsapp.com/ECVkYhSOQt6FTI7mtZjKFM

*مشاوره رایگان طب سنتی -ایرانی در زمینه های مختلف*

*عزیزاله آویژگان*

*09166054953*

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

عفونت نی؟

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))
2706