2703
2553
عنوان

شما اگ خواهرشوهرتون

237 بازدید | 30 پست

همش شوهرتونو تشویق کنه که با اونا بره سفر شمارو نبره یا ی سفر تنها نرین،همش تشویق کنه ک ب زن نباید رو داد 

همش بهتون بگه لباست زشته یا خیلی گرون خریدی 

همش جلو شوهرتون بگه مرد باید زنشو بزنه فلان کنه

و اینکه تو کرونا همش بگه چزا نرفتین خونه داداشم(خونه اون داداشش با ما ۵ ساعت راهه منم بچم کوچیکه میترسم هیجا نرفتم)مداگ بگه برین چکار میکنید

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂

شوهر داره؟

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خواهر شوهر ندارم ولی به نظرم شما توجه نکن یا ارتباط رو باهاشون کم کن  یه وقت دیدی اینقدر گفتن که رو شوهرت تاثیر گذاشت 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2706