2157
2106
عنوان

شما اگ خواهرشوهرتون

236 بازدید | 30 پست

همش شوهرتونو تشویق کنه که با اونا بره سفر شمارو نبره یا ی سفر تنها نرین،همش تشویق کنه ک ب زن نباید رو داد 

همش بهتون بگه لباست زشته یا خیلی گرون خریدی 

همش جلو شوهرتون بگه مرد باید زنشو بزنه فلان کنه

و اینکه تو کرونا همش بگه چزا نرفتین خونه داداشم(خونه اون داداشش با ما ۵ ساعت راهه منم بچم کوچیکه میترسم هیجا نرفتم)مداگ بگه برین چکار میکنید

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂

میزنم تو دهنش

خداروشکر خواهر شوهر ندارم...

همه چیز درست خواهد شد..... دقیقا ۳۲ این ماه ساعت ۲۵!... 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐬 𝐟𝐢𝐧𝐞 𝐄𝐱𝐚𝐜𝐭𝐥𝐲 𝐭𝐡𝐞 𝟑𝟐𝐧𝐝 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐡𝟐𝟓 𝐨'𝐜𝐥𝐨𝐜𝐤

میدم کریم بکشتش😂

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050

این یعنی شوهرم بی عرضه هست خدمت شوهرمو‌میرسم اول نه خواهرشو 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝چقدر بیکار تو سایت زیاد شده که حتی برای امضای آدم تاپیک میزنن🤣🤣🤣🤣خدا شفاتون بده
2143

بهش بگو لطفا این موارد رو نگه دار واسه زندگی مشترک خودت. فرهنگ من و شوهرم با چیزایی که شما میگی همخونی نداره ما به احترام متقابل اعتقاد داریم. به همسرت هم دوستانه و با لحن خوب بگو این حرفهای خواهرش ناراحتت میکنه و دفعه بعدی حرفی زد لطفا بهش درجا تذکر بده

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
1718