2733
2734
عنوان

افسردگي بعد از زايمان

58 بازدید | 9 پست

ن زايمانم بايد ٢٧تير ميبود ولي يهو بر اثر فشار بالا و مسمويت بارداري يك ماه زودتز بچم ب دنيا اومد تا١٠الي١٢روز اول سردراي شديد ناشي از بي حسي نخاعي داشتم تا بعد دو هفته گفتم مامان احساس ميكنم چيزي نو گلوم گير ميكنه غذايي ك ميخورم حتي اب احساس ميكنم ميخىام خفه شم همه ميگفتن ادا در مياري بش فكر نكن نميشد فكر نكنم قشنگ احساس خفگي بم دست ميداد،فكر ميكردم دارم خفه ميشم😔بعدش صبحاي زود سوزش معده همراه با تهوع و بهم دست ميداد در حدي ك از درد ب خودم ميپيچيدم جيغ ميزدم هي ميگفنن بلند شو الكي ب خىدت تلقين نكن خوب ميشي روز ب روز هم بدتر ميشدم تا اين كه بر خلاف ميل باطني همه من رفتم روانپزشك مادرم قبول نميكرد  ولي من بزور راضيش كردم چون ديگه از بس بالاي سر بچم جيغ ميكشدم دلم ميسوخت براش حمام نميكردم شىوهزمم كارش ي شهر ديگه ست بهد٥روز اومد من افتاده بودم تو جا خيلي اوضاع بدي داشتم الان زفنم روانپزشك فلوكسامين داد و الپرازولام و پروپرانول مشكل بلع رو همون روزاي اول حل كرد بيخوابي و كابوساي شبانه كسل بودن و بي انگيزه بودنم رو حل نكرد

الانم يك ماه خوردم رفتم دكتر دوزشونو برد بالا ميترسم بخورم

خدايا كمكم كن خوب بشم😔

خیلیارودیدم افسرده شدن ولی بعدش خوب شدن حتی تاجایی ک بچرواثن نمیحاست ببینه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ببین یه هدف انتخاب کن  فقط اینطوری میتوتی به خودت کمک کنی

هدف انتهاب كردم ولي همه چي داره ازارم ميده بيخوابي بي اشتهايي😔مشكل معده عصبي😭خالت تهوع صبحگاهي و،،..

خدايا كمكم كن خوب بشم😔