2726
امتحان می کنم .خدا کنه جواب بده

انشالله 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بسلامتی انشالله بچه ات سالم و فارغ بشی و زایمان راحتی داشته باشی عزیزم خوشبحالت کاش منم ۸ بودم الان. ...

انشالله بحق امام حسین بچتوصحیح و سالم تپل و مپلی بیاد بغلت🤲🤲 ..توکلت ب خدا باشه.

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
بچه من خیلی کم وزنه بیست و هشت هفته به زور هشتصد گرم بشه .نمی دونم چکار کنم

بعد انومالی بازم سونو دادی؟ من بعد انومالی هفته ۳۳ دکتر برام سونو وزن گیری نوشته ک برم هفته اینده انجام بدم

بعد انومالی بازم سونو دادی؟ من بعد انومالی هفته ۳۳ دکتر برام سونو وزن گیری نوشته ک برم هفته اینده ان ...

آره داپلر دادم برای بررسی شریان های رحمی .همه چی خوب بود نمی دونم چرا رشدش آنقدر کمه.من بیست و هشت هفته و شش روزم 

انشالله بحق امام حسین بچتوصحیح و سالم تپل و مپلی بیاد بغلت🤲🤲 ..توکلت ب خدا باشه.

مرسی عزیز دلم  انشالله شماهم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
آره داپلر دادم برای بررسی شریان های رحمی .همه چی خوب بود نمی دونم چرا رشدش آنقدر کمه.من بیست و هشت ه ...

نگران نباش وزن گیری میگن ماه اخره ب دلت بد راه نده..

من دکترم داپلر برام ننوشته بود..الان وزنشو نمیدونم..راستی واکسن انفولانزا زدی؟

من دکترم گفتع برم بزنم 

نمیدونم خودت درخواست میکنی بعدش بهت وصل میکنن هزینه ی جدا داره فکر کنم چیزی حدود پونصد تومن

خود دستگاه ۸۰۰ تومن هزینه وصل ۲۰۰ تومن 

به نظر من خودت تو کیفت شیاف بزار هرموقع دردت اومد بزار راحت به پرستارم نگو 

اگه شدید بود مورفین بزن 

سرم که داخلش مورفینه

وتسه همه میزنن دیگه! 

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
2706