2737
2734
نمیدونم خودت درخواست میکنی بعدش بهت وصل میکنن هزینه ی جدا داره فکر کنم چیزی حدود پونصد تومن

عزیزم سزارین اونقدری درد شدید و غیر قابل تحمل نداره که احتیاج به پمپ درد داشته باشی با همون شیاف اکی هستی 

تجربه خودم و اطرافیانم از سزارین که اینجوری بوده نمیگم درد نداشتیم ولی قابل تحمل بوده

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از زایمان میترسم😔

نترس بخدا ب این فکر کنی وای راحت میشی  دیگ حالت بد نمیشه شبا اذیت نمیشی صبا  بالا نمیاری  تازه از همه مهتر میبینی بچه ات چ شکلیه   ک نه ماه توشکمت بوده  میاد عاشقش میشی  اصلا دردش و ترسش فراموش میشه تازه زایمان انقدام دردش شدید نیس  ادم از پا بیفته  مطمعن باش  من خودم بارداری اولمه اما  اینا باعث میشه  لحظه  شماریم بیشتر شه هرچند برا من ب قول دوستان زمان مثل لاک پشت تیر خورده حرکت میکنه و هنوز ۲۰ هفته ام 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2731

یه سریامیگن راضی نبودن ازپمپ 

منم موندم چکارکنم شیاف هم اصلانمیتونم استفاده کنم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
هرکی‌ ی تجربه ای داره.ادم می مونه چیکار‌کنه😏

منم فکر میکنم شیاف دیکلوفناک بهتر باشه

با اینکه پمپ درد و تجربه نکردم

و علاوه به اون پمپ درد اثر زیادی روی شیر داره و بچه بی حال میشه شیر کمتری میخوره و زردی میگیره

کی نوبتته؟

دوشنبه بایدبرم نوبت بگیرم نمیدونم کی میزنه برای شماچندهفته زد

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2738
نترس بخدا ب این فکر کنی وای راحت میشی  دیگ حالت بد نمیشه شبا اذیت نمیشی صبا  بالا نمیاری & ...

منم بارداری اولمه بخاطر همین میترسم...برعکس من شوهرم هر روز روزشماری میکنه زایمان کنم .

حس قشنگیه ولی پراز ترس..

من الان تو ۸ ماهم

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
منم فکر میکنم شیاف دیکلوفناک بهتر باشه با اینکه پمپ درد و تجربه نکردم و علاوه به اون پمپ درد اثر ز ...

عجب گرفتاریه ادم نمیدونه با دردش بگه یا با بچه😒

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
من سی و هشت هفته و دوروز زایمانمه میشه دوشنبه این هفته شما چند هفته ای؟

من امروز36هفته و4روزم 

تاریخشوخودت انتخاب کردی؟میشه دیرترهم انتخاب کرد

عزیزم سزارین اونقدری درد شدید و غیر قابل تحمل نداره که احتیاج به پمپ درد داشته باشی با همون شیاف اکی ...

من از فشار شکم میترسم و از اولین بلند شدن

خیر سرم تجربع ی دومم هست

خیلی ترسوام

2706