2137
2106
شاید ژنتیکی باشه .من سونو کالر داپلر هم دادم همه چی نرمال بود.

امیدوارم وزنش رفته باشه بالاهمه منتظرن ایرادبگیرن ازم خسته شدم واقعا

اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
امیدوارم وزنش رفته باشه بالاهمه منتظرن ایرادبگیرن ازم خسته شدم واقعا

منم می ترسم .خیلی ریزه .همه نوه های پدر مادرم درشت بودن ،نمی دونم این چرا اینجوری شد .بیشتر از آن آی سی یو میترسم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

منم می ترسم .خیلی ریزه .همه نوه های پدر مادرم درشت بودن ،نمی دونم این چرا اینجوری شد .بیشتر از آن آی ...

من چندتادکترومامارفتم همشون گفتن لیدی میل خوبه شماهم استفاده کن روزی سه چهاربارانشالله نتیجه بگیری

اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
من چندتادکترومامارفتم همشون گفتن لیدی میل خوبه شماهم استفاده کن روزی سه چهاربارانشالله نتیجه بگیری

امتحان می کنم .خدا کنه جواب بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2149
من سی و هشت هفته و دوروز دکتر سز اختیاری رو میگه که بری بیمارستان خصوصی

اره خصوصی میرم

دختر گلم نفسم ۱۴۰۰/۷/۲۰ ب دنیا اومد، خدایا شکرت برای سلامتی دخترم یه صلوات بفرستید.خدا عزیزانتون رو براتون حفظ کنه🤲🤲
2050
بسلامتی انشالله بچه ات سالم و فارغ بشی و زایمان راحتی داشته باشی عزیزم خوشبحالت کاش منم ۸ بودم الان. ...

انشالله بحق امام حسین بچتوصحیح و سالم تپل و مپلی بیاد بغلت🤲🤲 ..توکلت ب خدا باشه.

دختر گلم نفسم ۱۴۰۰/۷/۲۰ ب دنیا اومد، خدایا شکرت برای سلامتی دخترم یه صلوات بفرستید.خدا عزیزانتون رو براتون حفظ کنه🤲🤲
بچه من خیلی کم وزنه بیست و هشت هفته به زور هشتصد گرم بشه .نمی دونم چکار کنم

بعد انومالی بازم سونو دادی؟ من بعد انومالی هفته ۳۳ دکتر برام سونو وزن گیری نوشته ک برم هفته اینده انجام بدم

بعد انومالی بازم سونو دادی؟ من بعد انومالی هفته ۳۳ دکتر برام سونو وزن گیری نوشته ک برم هفته اینده ان ...

آره داپلر دادم برای بررسی شریان های رحمی .همه چی خوب بود نمی دونم چرا رشدش آنقدر کمه.من بیست و هشت هفته و شش روزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله بحق امام حسین بچتوصحیح و سالم تپل و مپلی بیاد بغلت🤲🤲 ..توکلت ب خدا باشه.

مرسی عزیز دلم  انشالله شماهم 

برای حفظ زندگیم وسلامتی تودلیم صلوات میفرسی لایک کن برات صلوات بفرستم باقلب مهربونت دلی بفرس دعا میکنم همه. حاجتای خوب تونو بگیرین 
آره داپلر دادم برای بررسی شریان های رحمی .همه چی خوب بود نمی دونم چرا رشدش آنقدر کمه.من بیست و هشت ه ...

نگران نباش وزن گیری میگن ماه اخره ب دلت بد راه نده..

من دکترم داپلر برام ننوشته بود..الان وزنشو نمیدونم..راستی واکسن انفولانزا زدی؟

من دکترم گفتع برم بزنم 

2143
نگران نباش وزن گیری میگن ماه اخره ب دلت بد راه نده.. من دکترم داپلر برام ننوشته بود..الان وزنشو نمی ...

نه نزدم تا فعلا فقط کزاز رو زدم و هفته دیگه کرونا رو میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 نه نزدم تا فعلا فقط کزاز رو زدم و هفته دیگه کرونا رو میزنم

منم‌کزاز زدم ..ولی‌کرونا نمیزنم

نمیدونم خودت درخواست میکنی بعدش بهت وصل میکنن هزینه ی جدا داره فکر کنم چیزی حدود پونصد تومن

خود دستگاه ۸۰۰ تومن هزینه وصل ۲۰۰ تومن 

به نظر من خودت تو کیفت شیاف بزار هرموقع دردت اومد بزار راحت به پرستارم نگو 

اگه شدید بود مورفین بزن 

سرم که داخلش مورفینه

وتسه همه میزنن دیگه! 

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
2051