2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

من هرچی‌نزدیکتر میشم بیشتر استرس‌میگیرم😫😫😫

دختر گلم نفسم ۱۴۰۰/۷/۲۰ ب دنیا اومد، خدایا شکرت برای سلامتی دخترم یه صلوات بفرستید.خدا عزیزانتون رو براتون حفظ کنه🤲🤲
من هرچی‌نزدیکتر میشم بیشتر استرس‌میگیرم😫😫😫

برعکس من  هی روز شماری میکنم  زودتر برم تو نه  راحت بشم انشالله سالم بیاد ویار نابودم کرد

برای حفظ زندگیم وسلامتی تودلیم صلوات میفرسی لایک کن برات صلوات بفرستم باقلب مهربونت دلی بفرس دعا میکنم همه. حاجتای خوب تونو بگیرین 
2050
برعکس من  هی روز شماری میکنم  زودتر برم تو نه  راحت بشم انشالله سالم بیاد ویار نابودم ...

از زایمان میترسم😔

دختر گلم نفسم ۱۴۰۰/۷/۲۰ ب دنیا اومد، خدایا شکرت برای سلامتی دخترم یه صلوات بفرستید.خدا عزیزانتون رو براتون حفظ کنه🤲🤲
سزارینی؟ من دوشنبه نوبتمه. مثل چیییی میترسم

ب دکترم گفتم سزارین اختیاری ..

تو چن هفته سزارین میکنن؟ 

منم میترسم ☹😔

2087
نمیدونم خودت درخواست میکنی بعدش بهت وصل میکنن هزینه ی جدا داره فکر کنم چیزی حدود پونصد تومن

عزیزم سزارین اونقدری درد شدید و غیر قابل تحمل نداره که احتیاج به پمپ درد داشته باشی با همون شیاف اکی هستی 

تجربه خودم و اطرافیانم از سزارین که اینجوری بوده نمیگم درد نداشتیم ولی قابل تحمل بوده

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
می گفت فایده ای نداشت .از شیاف دیکلوفناک راضی تر بود

هرکی‌ ی تجربه ای داره.ادم می مونه چیکار‌کنه😏

از زایمان میترسم😔

نترس بخدا ب این فکر کنی وای راحت میشی  دیگ حالت بد نمیشه شبا اذیت نمیشی صبا  بالا نمیاری  تازه از همه مهتر میبینی بچه ات چ شکلیه   ک نه ماه توشکمت بوده  میاد عاشقش میشی  اصلا دردش و ترسش فراموش میشه تازه زایمان انقدام دردش شدید نیس  ادم از پا بیفته  مطمعن باش  من خودم بارداری اولمه اما  اینا باعث میشه  لحظه  شماریم بیشتر شه هرچند برا من ب قول دوستان زمان مثل لاک پشت تیر خورده حرکت میکنه و هنوز ۲۰ هفته ام 

برای حفظ زندگیم وسلامتی تودلیم صلوات میفرسی لایک کن برات صلوات بفرستم باقلب مهربونت دلی بفرس دعا میکنم همه. حاجتای خوب تونو بگیرین 
2051