2137
2106

اره

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

بله

اول اینکه اسمم نازی هست نه نازنین   معنی این دوباهم فرق داره.دوم اینکه اینجابه همه باهرطرزفکری احترام میزارم حتی اگه مخالف باشم بالاخره هرکس یه طرزفکرداره واحترام به عقایدوافکارهرکس لازمه.سوم اینکه اگرصحبتی شدومخالف نظرمن بودیدبادلیل پاسخم رابدیدودرست صحبت کنیم نه اینکه بی احترامی بشه.چهارم اینکه اگرسئوالی درزمینه کنکوروکتاب های کنکوری وشیوه درس خوندن و...باشه خوشحال میشم کمک کنم تاجایی که میتونم!درتاریخ1400/7/4دانشگاه فرهنگیان آموزش ابتدایی قبول شدم وبه آرزوم رسیدم  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
کدوم دلنشگاه عزیزم ؟

بنظرم حسابداری یامدیریت دانشگاه فردوسی میشه.

ترازتون خیلی خوبه

اول اینکه اسمم نازی هست نه نازنین   معنی این دوباهم فرق داره.دوم اینکه اینجابه همه باهرطرزفکری احترام میزارم حتی اگه مخالف باشم بالاخره هرکس یه طرزفکرداره واحترام به عقایدوافکارهرکس لازمه.سوم اینکه اگرصحبتی شدومخالف نظرمن بودیدبادلیل پاسخم رابدیدودرست صحبت کنیم نه اینکه بی احترامی بشه.چهارم اینکه اگرسئوالی درزمینه کنکوروکتاب های کنکوری وشیوه درس خوندن و...باشه خوشحال میشم کمک کنم تاجایی که میتونم!درتاریخ1400/7/4دانشگاه فرهنگیان آموزش ابتدایی قبول شدم وبه آرزوم رسیدم