2726
عنوان

نی نی سایتی های عزیز

58 بازدید | 10 پست

ممنونم ازتون.

این ماه خیلیا تو تامیکهای مختلف وقتی امضامو دیدن واسم صلوات فرستادن و دعای خیر کردن.

من امروز جواب تست بارداریم مثبت بود.

از ته دلم برای همه منتظرا دعا میکنم که خدا هرچه زودتر بهشون یه بچه سالم و صالح هدیه بده.

لطفا باز هم برای سلامتی هدیه ای ک خدا بهم داده یه صلوات مهمونم کنید🙏🌹🌹

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

تاپیکها*

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکههههه🌺 برای منم دعا کن

چشم عزیزم حتما.

چله زیارت عاشورا واقعا موثر هست.

2728
راستش یه حاجت سخت دارم چله هم برداشتم ولی خب نشد🌹 شاید باید صبر کرد خدا داند و بس

واقعا.

بپسار به مصلحت خدا.

ان‌‌شاالله هرچی خیره همون واستون رقم بخوره

عزیزم مبارکت باشه. با انتقال مثبت شدی؟  منم انتقال دادم سه روزه. لطفا برام توصیه ای داشتی بگو& ...

الهی فدات شم.

ممنونم.

نه عزیزم بصورت طبیعی.ولی واقعا خیلی با خدا صحبت کردم.نمیدونم اعتقاد دارید یا نه.

من خودم خیلی مذهبی نیستم ولی این ماه متوسل شدم به حضرت علی اصغر و به نیتش چله زیارت عاشورا خوندم.

من واقعا خسته شده بودم حتی دیگه تایم تخمک گذاری و اینارو هم ول کرده بودم.

ان‌شاالله که خدا این ماه یه هدیه زیبا بهت بده که شما هم از ته دلت شکرگزاری کنی بابتش

الهی فدات شم. ممنونم. نه عزیزم بصورت طبیعی.ولی واقعا خیلی با خدا صحبت کردم.نمیدونم اعتقاد دارید یا ...

انشاالله لطفا شما که بارداری برام خیلی دعا کن من خیلی راه هارو رفتم ولی این بار میخوام خواست خدا باشه که بگیره 💖😊

انشاالله لطفا شما که بارداری برام خیلی دعا کن من خیلی راه هارو رفتم ولی این بار میخوام خواست خدا باش ...

چشم عزیزم.

حتما واستون دعا میکنم.شک نکنید به مصلحت خدا