2157
2106
عنوان

بیاین باهم اکیپ شیم...❤

9911 بازدید | 1838 پست

بیاین دورهم باشیم 

یه اکیپ باحال شیم 

معرفی کنید خودتونو ❤_❤

@ماه_تابانم    

بنده یلدا ۱۵

-چرآ کشتیش؟😐💔 +اقاے قاضے پاستیلامو خورد:/ -ازادے😐🌿

فاطمه امـ

یکی بیاد خونمونو جارو کنهــــ☹

🌸💚 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ... 💚🌸  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050
2143

آوا ۱۶😊

۱۱۲۲۸…عجب دریای سحرآمیزیه غمای عالم…عجب بغض گرونی من خودم سرمایه دارم…هه😏…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…راها هر دفه سخت تر میشن…ماها هنو عقب صد هیچیم…آها…از رو هم دیگه راحت عجب…از رو غرض رد میشیم😈…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…به هرکی نگو دردتو که بیرحمن👺…آدما اینجا از پشت دست گرگو میبندنو🐺 دندوناشو وا میذارن بس که خل و بی کلن🥴…آب میدن هی دست گلو میخندن💐…دیدی هنو خوبم از بیرونا ولی از تو منسوخ😔…تو این دنیا یه دلخوشی داشتیم که شدش اونم کوفت😖…رفتش انگار همه غم دنیاااا گرفت رو من اوف😓…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…
2051