2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
بله اول کف دست راست بعد چپ هر دو رابفرست

عکس اولی دست چپ

عکس دومی دست راست

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋
2143
عکس اولی دست چپ عکس دومی دست راست

خط محبت و عشقت خیلی زیاده و خط سرت رویایی 

و خط زندگی فراموشکاری گاهی .خط محبتت روی زندگی وذهن شما خیلی تاثیر گذاشته ومیزاره.بهتره از خط سر استفاده کنید تا خوشبخت شوی شما با خط محبتی که دارید چون خیلی به سمت بالا کشیده شده و صاف نیست میتونید آینده خوبی داشته باشید .سعی کنیدسطح مطالعات ومنطق خودتونا ببرید بالا.خط اول کنار انگشتان خط محبت وعشق.خط دوم خط سر و خط سوم خط خط زندگی

هرگززززز انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی.....
ببخشید این سوال را ازت میپرسم در گذشته چیزی شمارا آزار داده چون از خطوط دستت فهمیدم 

اره داغونم ی اشتباهی کردم کل زندگیمو خراب کرد 

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋
عکس اولی دست چپ عکس دومی دست راست

اگه دوست نداری میتونی جواب ندی .فقط میخام بدونم تو گذشته شما مسله باعث آزار شما شده 

در خط زندگی شما مقداری محو شده و سپس روی پرنگی رفته یعنی اون زمان را شما زندگی نکردی و عذاب روحی کشیدی براهمین محو شده .منم زیاد اعتقاد به کف خانی ندارم اما از فردی مومن یاد گرفتم برای هر کسی گفتم تقریبا درست از آب آمده .ولی شما آینده بهتری دارید .چون خط محبت شما عمیقه.واین یعنی نوید خوشبختی.چون روبه پر رنگی و عمیق شدن میره پس شما به خواستتون میرسید.

فقط سطح منطق خودتونم ببرید بالا و نزارید دل پر محبت شما اسیر گرگهای انسان نما شود و بدانید که جهان هستی از محبت وعشق ابتدا شکل گرفته 

موفق باشید

هرگززززز انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی.....
1718