2726

پشت پام سفت میشه درد شدید داره  نمیدونم چکار کنم با زیتون اینا مالش دادم خوب نشد 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم درددارم  دیشب انقدرحالم بدبودمیگفتم الانه که بمیرم

منم آجی  نمیری دکتر

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2728
ورم هم داری؟

ن فقط درد شدید 

دکترمیگه طبیعیه  بیشترازاین دردهاحالت تهوع اذیتم میکنه شب خون بالامیاوردم

آخه مامای بهداشت به من گفت کمبود کلسیم 

نمیدونم دکترمن میگه توبارداری شاخ هم دربیاری عادیه 

وا😆😁😁😁

به دکترت بگو. این مال کمبود منیزیمه. ساق پات میگیره دیگه درسته؟

تو بارداری خیلی شایعه. من قبل بارداریمم اینطور بودم یه مدت منیزیم خوردم خوب شد. باز تو بارداری اینطوری شد دکترم برام منیزیم شروع کرد

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

وای منم عین شما بودم از درد پا زار زار گریه میکردم. دکتر متخصص رفتم بهم قرص کلسیم داد واقعا خوب شدم خوردم. باردار هم بودم 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن