2726
عنوان

سقط بارداری پوچ در خانه

1638 بازدید | 9 پست

سلام خانم ها،چند روز بعد موعد پریودم درد و لکه بینی داشتم و همش منتظر پریودی بودم ک نمیشد،بی بی زدم ک مثبت شد و خیلی خوشحال شدم با اینکه فعلا قصد نداشتم باردار بشم و برنامم واسه چند ماهه بعد بود،رفتم بهداشت،مامای بهداشت گفت شاید میخواد سقط بشه،من دلم نیومد و رفتم دکتر،واسم سونو واژینال نوشت و فقط ساک بارداری بود و جنین نبود،دکتر گفت خوبه و بهم شیاف داد و گفت دو هفته بعد برو سونو،من با چه ذوقی وقتی ۸ هفته تموم شد رفتم سونو،ولی... خدا نصیب هیچ کس نکنه،وقتی دکتر گفت ساک خالیه و سن بارداری همون ۵ هفته و چند روز متوقف شده.با چه حالی از سونو اومدم خونه،تا صبح فقط گریه کردم،رفتم دکتر،دکتر گفت بزار خودش طبیعی دفع بشه،الان چند روز گذشته هر روز رازیانه دم میکنم میخورم،بپر بپر دارم ولی هیچ تاثیری نداشت،کسی راهی بلده بهم بگه؟؟؟؟دکتر میگه قرص و فقط تو بیمارستان میدم و باید بستری بشی،منم شهر غریبم هیچ کس  ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من متاسفم و میفهممت، تجربشو داشتم و اصلا نیازی به بیمارستان نیست اگر از خونریزی نمیترسی تو خونه دفع میشه راحت، چون یه ساک باردارط ۶ هفته خالی هست. آویشن و تخم شوید دم کن با نبات زیاد، روزی دو سه لیوان بخور، حتی اگر اینا رو نخوری هم ،بالاخره بدنت پس میزنه اونو ،پس صبر داشته باش، پیاده روی و دوندگی انجام بده و پله ... میفته

یه دکتر دیگه برو قرص میده برای تو خونه... با رازیانه و اینا نمیشه. من که سر پوچم کورتاژ شدم... حال ...

تو یکی از شهرای کوچیک بوشهر هستم و ایتجا فقط درمانگاه تخصصی داره،این قرص و فقط بیمارستان اینجا داره