2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه ششیشه یا کرمی رنگ پا میپوشم، پارازین چیه؟؟؟یعنی چی؟

جورابایی که شیشه ای نیست ساده هستو میگن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2720
مامانم هم داره از اونا 

اره همونا همه رنگی داره دوستم میپوشید با مانتوش ست میکرد 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
آهان مرسی😂

🌺🌺🌺

2714
منم از همون ها دوست دارم بنظرتون خز نیست 

راستش شیک نیست ولی زشتم نیست که بگین بده 

نمیدونم تیپ دوست منو خراب میکرد ولی میپوشید

بهش شما نگفتین زشته نپوش 

نه گوش نمیداد اخه مقنعه صورتی یا ابی اسمونی میپوشید کلا از این مدلایی بود که جرات نمیکنی چیزی بگی !بعدشم اخه هیچوقت از من نپرسید حقیقتش بجز خانوادم جرات نمیکنم تا یه نفر نپرسه چیزی بگم ولی جالب نبود بنظرم

۳۲هیچوقت نمیپوشم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

شیشه ای مشکی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706