2726
عنوان

ممکنه دوستی بعد نامزدی یا ازدواج تغییرکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 86 پست
اصلا ب دوست داشتنش شک ندارم چون دیدم حسشو وقتی باهمیم چقد خوشحاله فقط تغییراتش اینکه همیشه ترسش تو د ...

اینم بگم ک تاحالا شاید دویست بار یابیشتر فام رابطمونو کم کنیم ولی اون نداشته هربار پیشقدم شده

نمی‌دونم تاحالا نپرسیدم ولی شاید باشه الان اکثرا عضون

گزارش زدم واست عزیزم 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ب دوست داشتنش شک ندارم چون دیدم حسشو وقتی باهمیم چقد خوشحاله فقط تغییراتش اینکه همیشه ترسش تو د ...

حساس شدی عزیزم

یه مقدار تغییر تو رابطش با شما طبیعیه 

ولی مهم اینه که وقتی با شماست خوشحاله پس چرا باید بخواد رابطه شو باهات قطع کنه؟؟

حساس شدی عزیزم یه مقدار تغییر تو رابطش با شما طبیعیه  ولی مهم اینه که وقتی با شماست خوشحاله پ ...

نمی‌دونم خودمم خیلی حساسم نود درصد مشکل و دعواهاارطرفه منع بابت کوچکترین بی توجهی دلگیرمیشم

2728
خوشم نمیاد از این آدما ☹️ شوهر کردی اورست رو که فتح نکردی ☹️☹️☹️

ازدواج یکی از بزرگترین و پر استرس ترین تصمیم های زندگیه..و تمام فکر و دغدغه ادم میشه..به نظرم دخترایی که بعد ازدواج دنبال دوست و رفیق هاشونن همسران خوبی نیستن..چون دیدم که میگم

ازدواج یکی از بزرگترین و پر استرس ترین تصمیم های زندگیه..و تمام فکر و دغدغه ادم میشه..به نظرم دخترای ...

عزیزم اسی میگه که رفتارش عوض شده مثلا خودشو میگیره خودشو بالاتر میدونه نگفت که صبح تا شب باید بیاد دنبال دوست و رفیق باشه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
عزیزم اسی میگه که رفتارش عوض شده مثلا خودشو میگیره خودشو بالاتر میدونه نگفت که صبح تا شب باید بیاد د ...

به نظرم بحث خود گرفتن نیست..تو نامزدی های الان که مشکلات زیاده ..ادم خیلی پکر میشه و دیگران فکر میکنن طرف خودشو میگیره و ادعاش میشه..واقعا ازدواج هیچ ادعا و پزی توش نیست و همش مسئولیت و مشغله هست..

به نظرم بحث خود گرفتن نیست..تو نامزدی های الان که مشکلات زیاده ..ادم خیلی پکر میشه و دیگران فکر میکن ...

بله البته جمله آخرو همه نمیفهمن 😑🤒

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗