2410
2553
متأسفانه خیلی گرون شده..من کیش هستم اینجا چند برابره ..دوستم جرمگیری کرده گربشو ۳۰۰ اینجا به من ۱و ن ...

اره من یه گروه دارم برای عقیم سازی ارزون میگیرن ۱۵۰ تومن گربه نر واسه یکشنبه وقت دارم

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من یه گروه دارم برای عقیم سازی ارزون میگیرن ۱۵۰ تومن گربه نر واسه یکشنبه وقت دارم

خیلی خوبه قیمتش 

من باید جرمگیریش کنم وقت واکسن داره راحت دو تومن باید بدم 😥

اخی عقیم میشه خیلی درد میکشن روز سختی رو خواهید داشت

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
همون مرغ و برنج بوشو زیاد کرده ..ولی خوب میکنی بهش بده چون گربه من الان عادت کرده فقط و فقط غذا خشک ...

😀😀اوخی

چه مارکی غذای خشک بدم بهش خوبه؟

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir
2720

بچه ها پسر من چند وقته چند بار دیدم بیرون خاک جیش کرده رفلکس میخوره فک کنم رفلکس قند بالایی داره گربه دوستمم همین مشکل براش پیش اومده خواستم تجربمو دراختیارتون بذارم که غذای خشک فقط جنبه بیزینس داره غذای خونگی از همه بهتره

🖤🙊🙉🙈🖤
😀😀اوخی چه مارکی غذای خشک بدم بهش خوبه؟

من بهش میتو و میچو میدم که میچو رو بیشتر دوست داره رفلاکس و هپی کت وبی بی کت کوچولو بود میدادم که البته خیلی گرون شده الان جزو تشویقیاش شده 😁

😀😀اوخی چه مارکی غذای خشک بدم بهش خوبه؟

من بهش میتو و میچو میدم که میچو رو بیشتر دوست داره رفلاکس و هپی کت وبی بی کت کوچولو بود میدادم که البته خیلی گرون شده الان جزو تشویقیاش شده 😁

2714
بچه ها پسر من چند وقته چند بار دیدم بیرون خاک جیش کرده رفلکس میخوره فک کنم رفلکس قند بالایی داره گرب ...

چه بد 

خیلی ممنون که گفتی 

خوش حال میشم اگه تجربه دیگه ای دارین بگید مرسی❤️

احتمالا سرد شده و چرک می‌کنه  یه دستمال کاغذی رو آغشته به چای کن رو پلک و گوشه چشمش آروم بکش

یکم‌ ابریزش بینی داره خیلی کم .. بعد خشک میشه به رنگ سفیده 

این طبیعیه؟